23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Енергонезалежна громада – один із пріоритетів розвитку Вінниччини Роздрукувати

За участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, директора вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Олега Левченка, керівника секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області Віктора Вікалюка та керівників територіальних громад області проведено науково-практичний семінар на тему: «Стан та шляхи впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій в територіальних громадах Вінницької області».

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк подякував за організацію такого заходу.

– На сьогоднішньому семінарі присутні багато представників, які мають великі напрацювання в напрямі енергоефективності та енергозбереження, – зазначив Михайло Володимирович у своєму виступі. – Обласна Рада, в свою чергу, приймає програми для того, аби, насамперед, зробити мережу комунальних закладів якомога більш енергонезалежною.

Також Михайло Кременюк наголосив, що в кожній територіальній громаді на місцевому рівні має бути прийнята програма з енергозбереження, адже зараз існує багато проектів, як державних та регіональних, так і міжнародних.

– Тому, якщо у вас не буде прийнята така програма на місцевому рівні, то залучити позабюджетні кошти буде важко, – зауважив заступник голови обласної Ради.   

В ході засідання обговорили низку актуальних питань, зокрема, проректор з наукової роботи Вінницького Національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов поінформував про інноваційні розробки ВНТУ у напрямі енергозберігаючих технологій та перспективи їхнього розвитку.

Про законодавчі зміни у сфері енергозбереження та енергоефективності повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков.

Представник Вінницького обласного ресурсного центру розвитку громад Проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований громаду» Анастасія Ланіна розповіла про інноваційні заходи енергозбереження на об’єктах соціальної інфраструктури області.

Керівник комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин говорив про Програму підвищення енергоефективності та зменшення енергоспоживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки.

В рамках засідання також йшлося про потенціал ресурсозбереження у Вінницькій області, основні кроки енергомодернізації будівлі; поради енергоаудитора, енергетичну безпеку та сталість ОТГ та про комерційну пропозицію щодо фінансування комунальних підприємств.     

На прикладі села Северинівка Жмеринського району голова Северинівської сільської об’єднаної громади Олександр Христюк презентував приклад енергонезалежності.

Окрім цього, присутні мали можливість ознайомитися із презентацією від компанії «ТрейдІнвест» - «Світодіодне освітлення, світильники, лампи LED – рішення». Цікавою також була презентація автосалону «ЕлектроДрайв» на тему: «Презентація щодо електромобілів та встановлення електрозаправок в районних центрах».

Повернутись Створено: 10 жовтня 2017 року, 17:32 Переглядів: 1074

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація