Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Енергонезалежна громада – один із пріоритетів розвитку Вінниччини Роздрукувати

За участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, директора вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Олега Левченка, керівника секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області Віктора Вікалюка та керівників територіальних громад області проведено науково-практичний семінар на тему: «Стан та шляхи впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій в територіальних громадах Вінницької області».

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк подякував за організацію такого заходу.

– На сьогоднішньому семінарі присутні багато представників, які мають великі напрацювання в напрямі енергоефективності та енергозбереження, – зазначив Михайло Володимирович у своєму виступі. – Обласна Рада, в свою чергу, приймає програми для того, аби, насамперед, зробити мережу комунальних закладів якомога більш енергонезалежною.

Також Михайло Кременюк наголосив, що в кожній територіальній громаді на місцевому рівні має бути прийнята програма з енергозбереження, адже зараз існує багато проектів, як державних та регіональних, так і міжнародних.

– Тому, якщо у вас не буде прийнята така програма на місцевому рівні, то залучити позабюджетні кошти буде важко, – зауважив заступник голови обласної Ради.   

В ході засідання обговорили низку актуальних питань, зокрема, проректор з наукової роботи Вінницького Національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов поінформував про інноваційні розробки ВНТУ у напрямі енергозберігаючих технологій та перспективи їхнього розвитку.

Про законодавчі зміни у сфері енергозбереження та енергоефективності повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков.

Представник Вінницького обласного ресурсного центру розвитку громад Проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований громаду» Анастасія Ланіна розповіла про інноваційні заходи енергозбереження на об’єктах соціальної інфраструктури області.

Керівник комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин говорив про Програму підвищення енергоефективності та зменшення енергоспоживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки.

В рамках засідання також йшлося про потенціал ресурсозбереження у Вінницькій області, основні кроки енергомодернізації будівлі; поради енергоаудитора, енергетичну безпеку та сталість ОТГ та про комерційну пропозицію щодо фінансування комунальних підприємств.     

На прикладі села Северинівка Жмеринського району голова Северинівської сільської об’єднаної громади Олександр Христюк презентував приклад енергонезалежності.

Окрім цього, присутні мали можливість ознайомитися із презентацією від компанії «ТрейдІнвест» - «Світодіодне освітлення, світильники, лампи LED – рішення». Цікавою також була презентація автосалону «ЕлектроДрайв» на тему: «Презентація щодо електромобілів та встановлення електрозаправок в районних центрах».

Повернутись Створено: 10 жовтня 2017 року, 17:32 Переглядів: 1144

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація