21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Енергонезалежна громада – один із пріоритетів розвитку Вінниччини Роздрукувати

За участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, директора вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Олега Левченка, керівника секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області Віктора Вікалюка та керівників територіальних громад області проведено науково-практичний семінар на тему: «Стан та шляхи впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій в територіальних громадах Вінницької області».

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк подякував за організацію такого заходу.

– На сьогоднішньому семінарі присутні багато представників, які мають великі напрацювання в напрямі енергоефективності та енергозбереження, – зазначив Михайло Володимирович у своєму виступі. – Обласна Рада, в свою чергу, приймає програми для того, аби, насамперед, зробити мережу комунальних закладів якомога більш енергонезалежною.

Також Михайло Кременюк наголосив, що в кожній територіальній громаді на місцевому рівні має бути прийнята програма з енергозбереження, адже зараз існує багато проектів, як державних та регіональних, так і міжнародних.

– Тому, якщо у вас не буде прийнята така програма на місцевому рівні, то залучити позабюджетні кошти буде важко, – зауважив заступник голови обласної Ради.   

В ході засідання обговорили низку актуальних питань, зокрема, проректор з наукової роботи Вінницького Національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов поінформував про інноваційні розробки ВНТУ у напрямі енергозберігаючих технологій та перспективи їхнього розвитку.

Про законодавчі зміни у сфері енергозбереження та енергоефективності повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков.

Представник Вінницького обласного ресурсного центру розвитку громад Проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований громаду» Анастасія Ланіна розповіла про інноваційні заходи енергозбереження на об’єктах соціальної інфраструктури області.

Керівник комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин говорив про Програму підвищення енергоефективності та зменшення енергоспоживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки.

В рамках засідання також йшлося про потенціал ресурсозбереження у Вінницькій області, основні кроки енергомодернізації будівлі; поради енергоаудитора, енергетичну безпеку та сталість ОТГ та про комерційну пропозицію щодо фінансування комунальних підприємств.     

На прикладі села Северинівка Жмеринського району голова Северинівської сільської об’єднаної громади Олександр Христюк презентував приклад енергонезалежності.

Окрім цього, присутні мали можливість ознайомитися із презентацією від компанії «ТрейдІнвест» - «Світодіодне освітлення, світильники, лампи LED – рішення». Цікавою також була презентація автосалону «ЕлектроДрайв» на тему: «Презентація щодо електромобілів та встановлення електрозаправок в районних центрах».

Повернутись Створено: 10 жовтня 2017 року, 17:32 Переглядів: 1253

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація