Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Енріко Мартіал: “Ми не змінимо Вінницьку область. Але зробимо кроки, аби вона стала кращою” Роздрукувати

Сьогодні, 2 березня, на Вінниччину завітала делегація з Італії у рамках проекту  “Нарощування  потенціалу та передача знань  в управлінні відходами”. Під час зустрічі з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником та головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм підписали меморандум про співпрацю між Вінниччиною та  “Агенцією співробітництва та розвитку Італії”.

Впродовж дня, 2 березня, п’ять представників італійської делегації працюватимуть та передаватимуть вінничанам свої знання і професійні навички у таких  секціях як “Управління відходами”, “Машинобудування”, “Логістика” та “Агропромисловий комплекс”.

- Ми готові поділитися найкращими євростандартами та знаннями, які застосуємо у цих галузях в Італії, - сказав на зустрічі  голова проекту “Waste MGMT Project” Енріко Мартіал, який представляє  “Агенцію співробітництва та розвитку Італії”. - Ситуація у Вінницькій області, на думку експертів, досить сприятлива для розвитку, незважаючи на становище в Україні. Ми не збираємось міняти все в Україні. Але будемо робити конкретні кроки, аби Вінниччина стала кращою.

Пан Енріко Мартіал запросив до співпраці  вінницьких менеджерів, повідомивши що італійський парламент та уряд зацікавлений у співправці з українцями.

Голова Вінницької облради Анатолій Олійник відзначив, що напередодні створення “Агенції регіонального розвитку” у Вінницькій області досвід італійської сторони буде досить корисним. А італійцям буде цікаво дізнатись про кроки, які вже зробила Вінниччина в галузі переробки твердих побутових відходів.

У вересні  Агентство співробітництва та розвитку Італії чекає з візитом вінницьких підприємців.

Повернутись Створено: 2 березня 2016 року, 12:21 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація