Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Енріко Мартіал: “Ми не змінимо Вінницьку область. Але зробимо кроки, аби вона стала кращою” Роздрукувати

Сьогодні, 2 березня, на Вінниччину завітала делегація з Італії у рамках проекту  “Нарощування  потенціалу та передача знань  в управлінні відходами”. Під час зустрічі з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником та головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм підписали меморандум про співпрацю між Вінниччиною та  “Агенцією співробітництва та розвитку Італії”.

Впродовж дня, 2 березня, п’ять представників італійської делегації працюватимуть та передаватимуть вінничанам свої знання і професійні навички у таких  секціях як “Управління відходами”, “Машинобудування”, “Логістика” та “Агропромисловий комплекс”.

- Ми готові поділитися найкращими євростандартами та знаннями, які застосуємо у цих галузях в Італії, - сказав на зустрічі  голова проекту “Waste MGMT Project” Енріко Мартіал, який представляє  “Агенцію співробітництва та розвитку Італії”. - Ситуація у Вінницькій області, на думку експертів, досить сприятлива для розвитку, незважаючи на становище в Україні. Ми не збираємось міняти все в Україні. Але будемо робити конкретні кроки, аби Вінниччина стала кращою.

Пан Енріко Мартіал запросив до співпраці  вінницьких менеджерів, повідомивши що італійський парламент та уряд зацікавлений у співправці з українцями.

Голова Вінницької облради Анатолій Олійник відзначив, що напередодні створення “Агенції регіонального розвитку” у Вінницькій області досвід італійської сторони буде досить корисним. А італійцям буде цікаво дізнатись про кроки, які вже зробила Вінниччина в галузі переробки твердих побутових відходів.

У вересні  Агентство співробітництва та розвитку Італії чекає з візитом вінницьких підприємців.

Повернутись Створено: 2 березня 2016 року, 12:21 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація