23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Енріко Мартіал: “Ми не змінимо Вінницьку область. Але зробимо кроки, аби вона стала кращою” Роздрукувати

Сьогодні, 2 березня, на Вінниччину завітала делегація з Італії у рамках проекту  “Нарощування  потенціалу та передача знань  в управлінні відходами”. Під час зустрічі з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником та головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм підписали меморандум про співпрацю між Вінниччиною та  “Агенцією співробітництва та розвитку Італії”.

Впродовж дня, 2 березня, п’ять представників італійської делегації працюватимуть та передаватимуть вінничанам свої знання і професійні навички у таких  секціях як “Управління відходами”, “Машинобудування”, “Логістика” та “Агропромисловий комплекс”.

- Ми готові поділитися найкращими євростандартами та знаннями, які застосуємо у цих галузях в Італії, - сказав на зустрічі  голова проекту “Waste MGMT Project” Енріко Мартіал, який представляє  “Агенцію співробітництва та розвитку Італії”. - Ситуація у Вінницькій області, на думку експертів, досить сприятлива для розвитку, незважаючи на становище в Україні. Ми не збираємось міняти все в Україні. Але будемо робити конкретні кроки, аби Вінниччина стала кращою.

Пан Енріко Мартіал запросив до співпраці  вінницьких менеджерів, повідомивши що італійський парламент та уряд зацікавлений у співправці з українцями.

Голова Вінницької облради Анатолій Олійник відзначив, що напередодні створення “Агенції регіонального розвитку” у Вінницькій області досвід італійської сторони буде досить корисним. А італійцям буде цікаво дізнатись про кроки, які вже зробила Вінниччина в галузі переробки твердих побутових відходів.

У вересні  Агентство співробітництва та розвитку Італії чекає з візитом вінницьких підприємців.

Повернутись Створено: 2 березня 2016 року, 12:21 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація