Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Фахівці галузі культури і туризму Вінниччини підбили підсумки своєї діяльності Роздрукувати

3 липня відбулось засідання колегії управління культури і туризму облдержадміністрації, у якому взяла участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час зібрання було підбито підсумки діяльності галузі за І півріччя, визначено основні проблеми та окреслено шляхи їхнього вирішення.

Заслухавши та обговоривши доповідь заступника начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергія Гарбулинського «Про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності галузі культури і туризму у першому півріччі 2014 року», присутні відзначили, що протягом звітного періоду проведено значну організаційну роботу з поліпшення культурологічного обслуговування населення області, реалізації інноваційних культурно-мистецьких проектів, вирішення питань соціального захисту працівників культури та стимулювання творчості молоді.

Зокрема, у більшості районів завершено процедуру формування базової мережі місцевого рівня, до якої увійшло 2165 закладів культури. Відповідно, на її утримання у поточному році (з урахуванням додатково виділених коштів) передбачено 339 млн. 410,6 тис. грн. бюджетних асигнувань, або на 16 млн. 427,9 тис. грн. більше, проти минулого року.

За 6 місяців поточного року культурно-мистецькими та навчальними закладами використано 149 млн. 602,5 тис. грн. бюджетних коштів, що становить 44,1% річної суми.

Протягом звітного періоду проведено низку заходів, присвячених відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та іншим визначним подіям і датам в історії держави та Вінницької області. Розвиваються нові напрямки діяльності, що сприяють відродженню традиційної народної культури регіону; розширюються інформаційні можливості цих установ.

Для зміцнення матеріально-технічної бази в установах і закладах культури проведено комплекс ремонтних робіт. За шість місяців поточного року здійснено ремонти в 56 установах культури на загальну суму 980,9 тис. грн.

Разом з тим, на колегії було зазначено, що існує низка проблемних питань, які потребують позитивного вирішення.

Зокрема, у чотири рази знизився показник надходження книг до фонду бібліотек області (1,5 тис. книг), проти відповідного періоду минулого року; на 500 примірників зменшилась передплата періодичних видань; потребує покращення технічне забезпечення та обладнання охоронно-пожежною сигналізацією музеїв області (зовсім не охороняються 5 державних та 25 музеїв, що носять звання «народний»); не проводиться електронна паспортизація об'єктів культурної спадщини.

Враховуючи ці та інші, зазначені під час засідання, проблемні питання, колегія постановила: активізувати роботу з технічного забезпечення та обладнання охоронно-пожежною сигналізацією музеїв області; взяти на контроль питання проведення електронної паспортизації пам'яток культурної спадщини; вжити заходів щодо поліпшення роботи сільських закладів культури та зміцнення їхньої матеріально-технічної бази.

Повернутись Створено: 3 липня 2014 року, 17:28 Переглядів: 1003

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація