Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Фахівці галузі культури і туризму Вінниччини підбили підсумки своєї діяльності Роздрукувати

3 липня відбулось засідання колегії управління культури і туризму облдержадміністрації, у якому взяла участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Під час зібрання було підбито підсумки діяльності галузі за І півріччя, визначено основні проблеми та окреслено шляхи їхнього вирішення.

Заслухавши та обговоривши доповідь заступника начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергія Гарбулинського «Про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності галузі культури і туризму у першому півріччі 2014 року», присутні відзначили, що протягом звітного періоду проведено значну організаційну роботу з поліпшення культурологічного обслуговування населення області, реалізації інноваційних культурно-мистецьких проектів, вирішення питань соціального захисту працівників культури та стимулювання творчості молоді.

Зокрема, у більшості районів завершено процедуру формування базової мережі місцевого рівня, до якої увійшло 2165 закладів культури. Відповідно, на її утримання у поточному році (з урахуванням додатково виділених коштів) передбачено 339 млн. 410,6 тис. грн. бюджетних асигнувань, або на 16 млн. 427,9 тис. грн. більше, проти минулого року.

За 6 місяців поточного року культурно-мистецькими та навчальними закладами використано 149 млн. 602,5 тис. грн. бюджетних коштів, що становить 44,1% річної суми.

Протягом звітного періоду проведено низку заходів, присвячених відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та іншим визначним подіям і датам в історії держави та Вінницької області. Розвиваються нові напрямки діяльності, що сприяють відродженню традиційної народної культури регіону; розширюються інформаційні можливості цих установ.

Для зміцнення матеріально-технічної бази в установах і закладах культури проведено комплекс ремонтних робіт. За шість місяців поточного року здійснено ремонти в 56 установах культури на загальну суму 980,9 тис. грн.

Разом з тим, на колегії було зазначено, що існує низка проблемних питань, які потребують позитивного вирішення.

Зокрема, у чотири рази знизився показник надходження книг до фонду бібліотек області (1,5 тис. книг), проти відповідного періоду минулого року; на 500 примірників зменшилась передплата періодичних видань; потребує покращення технічне забезпечення та обладнання охоронно-пожежною сигналізацією музеїв області (зовсім не охороняються 5 державних та 25 музеїв, що носять звання «народний»); не проводиться електронна паспортизація об'єктів культурної спадщини.

Враховуючи ці та інші, зазначені під час засідання, проблемні питання, колегія постановила: активізувати роботу з технічного забезпечення та обладнання охоронно-пожежною сигналізацією музеїв області; взяти на контроль питання проведення електронної паспортизації пам'яток культурної спадщини; вжити заходів щодо поліпшення роботи сільських закладів культури та зміцнення їхньої матеріально-технічної бази.

Повернутись Створено: 3 липня 2014 року, 17:28 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація