Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Фермери Вінниччини: «Не дамо продавати землю в Україні» Роздрукувати

22 березня у Вінниці пройшла зустріч голови Вінницької облради Анатолія Олійника та голови Вінницької ОДА Валерія Коровія  з представниками фермерських та сільськогосподарських підприємств  Вінницької області. Також на зустріч приїхало четверо народних депутатів -  член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Микола Кучер,  голова підкомітету з питань харчової промисловості та торгівлі агропромисловими  товарами Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Петро Юрчишин,  члени Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Юрій Македон та Геннадій Ткачук.

Всього у зустрічі взяло участь понад 160 осіб. 

Голова Асоціації фермерів та приватних землевласників  Вінницької області Інна Кухарчук  поінформувала про перспективи та проблеми розвитку фермерського руху на Вінниччині та підняла низку болючих питань.

- Податкове законодавство сьогодні не тільки не допомагає, але й заважає жити фермерам та сільгоспвиробникам, - сказала Інна Іванівна. – Тому ми зібрались, аби звернутись до представників влади за захистом. Адже ведеться чітка робота, щоб забрати землю у простих аграріїв. А земля в Україні не повинна продаватися, вона має належати державі.

Голова асоціації фермерів та приватних  землевласників Оратівського  району Микола Мотозюк та голова агрооб’єднання «Вінницька рада  сільгосптоваровиробників» Микола Панасюк  говорили про підтримку та прийняття проекту Закону України №3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі, сільгосптоваровиробників» .

В обговоренні проекту Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення» щодо недопущення  продажу землі сільськогосподарського призначення в Україні взяли участь голова Асоціації фермерів та приватних  землевласників Погребищенського району Олександр Колотуцький та заступник голови Асоціації фермерів і приватних землевласників Немирівського району Валерій Карачинський. Про захист фермерів та сільгоспвиробників від рейдерства на Вінничині доповідав голова ФГ «Пума» Липовецького району  Володимир Дишкант.

Зустріч одразу перетворилась на дискусію. Селяни говорили про недоотримання коштів у бюджет територіальних громад через те, що обробляють її так званні «чорні» фермери. Пропонували землі запасу передати сільським радам у користування і таким чином наповнювати бюджет місцевих громад. Говорили про те, що, наприклад,  з 3000 жителів села лише 60 працює у сільгосппідприємстві і дають до 90% надходжень у бюджет села. Підіймали питання зайнятості сільських жителів: якщо у 2008 році  на Вінниччині нараховувалось 240 тисяч працюючих селян, то у 2015-му залишилось всього 37 тисяч.

- Ми здатні лобіювати підняті питання і добиватися змін, - сказав Анатолій Олійник, голова Вінницької облради. – Підтримуємо наших сільгоспвиробників, бо народ України - це люди, які живуть у селах і в містах, це фермери,  які дають роботу односельчанам та годують Україну.

Повернутись Створено: 23 березня 2016 року, 11:37 Переглядів: 1410

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація