15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Фестиваль «Батозька битва» пройде під гаслом «Без тютюну, алкоголю та лайки!» Роздрукувати

Напередодні проведення в області першого Всеукраїнського фестивалю козацької традиційної культури «Батозька битва» організатори заходу провели презентацію. Учасниками конференції були депутат обласної Ради Володимир Барцьось, директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька, директор БФ «Волонтерський тил» Ніна Бегас та заступник голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Вінницькій ОДА, представник ВПК «Айдар» Андрій Мельничук.

Фестиваль організовується за підтримки обласної Ради та обласної державної адміністрації.

Заходи відбудуться на території села Четвертинівка Тростянецького району і відображатимуть одну з відомих сторінок вітчизняної історії – битву під Батогом, яка відбулася 22-23 травня (1-3червня за н.с.) 1652 року у ході Національно-визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького 1648-1657 років.

– Зараз, коли Україна відстоює свою незалежність та самобутність, саме на таких прикладах козацької боротьби, героїзму, звитяги нашого народу потрібно виховувати патріотизм та любов до своєї Вітчизни у підростаючого покоління українців, – переконаний депутат обласної Ради Володимир Барцьось.

За його словами, Всеукраїнський фестиваль козацької традиційної культури «Батозька битва» сприятиме національно-патріотичному вихованню дітей та молоді Вінниччини, а також дасть черговий поштовх у напрямку туристичного розвитку регіону.

Фестиваль проводитиметься протягом трьох днів – з 2 по 4 червня. Основні заходи заплановані на 3 червня. Зокрема, робота ярмарку етно-виробів та виставок творчості народних майстрів з козацької та державотворчої тематики; майстер-класи з ковальства, гончарства, реконструктивного мистецтва та інших видів народного мистецтва; організація «Літературної галявини» за участю поетів і митців; змагання з сучасного бою на мечах за участі глядачів; показові виступи середньовічних артилеристів та осередків козацьких бойових мистецтв; кінний театр «Українські козаки»; виступи відомого рок-гурту «Колір Ночі» та козацького хард-фолк гурту «Проти Течії»; показ вогняно-піротехнічного шоу «Полум’я віків» та багато інших цікавих подій.

Директор благодійного фонду «Волонтерський тил» Ніна Бегас зауважила, що фестиваль «Батозька битва» не є комерційним проектом, тому вхід буде вільний.

Як запевняють організатори фестивалю, він об’єднає близько 2 тисяч осіб та пройде під гаслом «Без тютюну, алкоголю та лайки!».

 

Повернутись Створено: 30 травня 2017 року, 10:47 Переглядів: 2000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація