Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Фестиваль «Батозька битва» пройде під гаслом «Без тютюну, алкоголю та лайки!» Роздрукувати

Напередодні проведення в області першого Всеукраїнського фестивалю козацької традиційної культури «Батозька битва» організатори заходу провели презентацію. Учасниками конференції були депутат обласної Ради Володимир Барцьось, директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька, директор БФ «Волонтерський тил» Ніна Бегас та заступник голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Вінницькій ОДА, представник ВПК «Айдар» Андрій Мельничук.

Фестиваль організовується за підтримки обласної Ради та обласної державної адміністрації.

Заходи відбудуться на території села Четвертинівка Тростянецького району і відображатимуть одну з відомих сторінок вітчизняної історії – битву під Батогом, яка відбулася 22-23 травня (1-3червня за н.с.) 1652 року у ході Національно-визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького 1648-1657 років.

– Зараз, коли Україна відстоює свою незалежність та самобутність, саме на таких прикладах козацької боротьби, героїзму, звитяги нашого народу потрібно виховувати патріотизм та любов до своєї Вітчизни у підростаючого покоління українців, – переконаний депутат обласної Ради Володимир Барцьось.

За його словами, Всеукраїнський фестиваль козацької традиційної культури «Батозька битва» сприятиме національно-патріотичному вихованню дітей та молоді Вінниччини, а також дасть черговий поштовх у напрямку туристичного розвитку регіону.

Фестиваль проводитиметься протягом трьох днів – з 2 по 4 червня. Основні заходи заплановані на 3 червня. Зокрема, робота ярмарку етно-виробів та виставок творчості народних майстрів з козацької та державотворчої тематики; майстер-класи з ковальства, гончарства, реконструктивного мистецтва та інших видів народного мистецтва; організація «Літературної галявини» за участю поетів і митців; змагання з сучасного бою на мечах за участі глядачів; показові виступи середньовічних артилеристів та осередків козацьких бойових мистецтв; кінний театр «Українські козаки»; виступи відомого рок-гурту «Колір Ночі» та козацького хард-фолк гурту «Проти Течії»; показ вогняно-піротехнічного шоу «Полум’я віків» та багато інших цікавих подій.

Директор благодійного фонду «Волонтерський тил» Ніна Бегас зауважила, що фестиваль «Батозька битва» не є комерційним проектом, тому вхід буде вільний.

Як запевняють організатори фестивалю, він об’єднає близько 2 тисяч осіб та пройде під гаслом «Без тютюну, алкоголю та лайки!».

 

Повернутись Створено: 30 травня 2017 року, 10:47 Переглядів: 1668

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація