03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Фестиваль «Козацька держава — наша гордість і слава» проведено вже втретє Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у фестивалі «Козацька держава — наша гордість і слава», який традиційно пройшов у селі Байраківка Немирівського району. Проходить він вже втретє, перший фестиваль було проведено у червні 2016 року. Започаткували фестиваль  на честь Героя Небесної Сотні Максима Шимка, ім’ям якого названо  Байраківську школу.  

– Фестиваль «Козацька держава – наша гордість і слава» проводиться в рамках Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, – зазначив Михайло Кременюк, вітаючи присутніх. – Подібні заходи необхідні, аби формувати у молодого покоління високу патріотичну свідомость, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовність до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.    

Програма фестивалю була насиченою та цікавою, адже для гостей свята і місцевих жителів виступали дитячі танцювальні,  вокальні та аматорські творчі колективи області, вихованці школи козацького гопака. Розважали гостей народний артист України Микола Янченко і ансамбль «Водограй».

Цікавою локацією заходу були козацькі розваги, зокрема, демонстрація лицарських боїв, майстер-класів з бою на мечах, їзда верхи, майстер-клас майстрів народної творчості, а також різноманітні виставки, де можна було придбати сувеніри напам’ять.

Повернутись Створено: 18 червня 2018 року, 12:47 Переглядів: 1377

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація