Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Фестиваль «Проліски надії - 2012» відкриває нові таланти Роздрукувати

3 травня у Вінниці в приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбувся заключний Гала-концерт обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2012». Тринадцять років поспіль проект організовують обласне управління освіти і науки, обласна організація Профспілки працівників освіти і науки, обласний Будинок культури учителя.
Зі словами подяки до організаторів та учасників фестивалю звернулися заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.
- Це дуже вдалий культурно-мистецький проект високого рівня. Від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу я низько вклоняюся організаторам і учасникам проекту, тому що такі концерти дають змогу розкритися багатогранним талантам нашої подільської землі – наголосив у привітанні Юрій Медведєв.
Любов Спірідонова зазначила, що завдяки «проліскам» зазвучало багато нових імен, які стали відомі всій Україні.
Протягом фестивальних років відкрились десятки нових талантів. Свою долю, пов’язану з мистецтвом, вибрали учасники всеукраїнських проектів «Хочу бути зіркою», «Голос країни», «Дитяче Євробачення» Антон Климик, Славко Марчук, Катя Іванова, Олег Пашківський, Ніна Маценко, Вікторія Рихлюк, Сашко Онофрійчук та багато інших талановитих вінничан.
Відбірковий тур фестивалю тривав впродовж півтора місяця. Протягом цього часу конкурсне журі оцінило 33 концертні програми, в яких взяли участь 3573 учні, 748 учителів, 349 художніх керівників з 241 школи та 27 позашкільних закладів.

Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 999

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація