Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Фестиваль «Проліски надії - 2012» відкриває нові таланти Роздрукувати

3 травня у Вінниці в приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбувся заключний Гала-концерт обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2012». Тринадцять років поспіль проект організовують обласне управління освіти і науки, обласна організація Профспілки працівників освіти і науки, обласний Будинок культури учителя.
Зі словами подяки до організаторів та учасників фестивалю звернулися заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.
- Це дуже вдалий культурно-мистецький проект високого рівня. Від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу я низько вклоняюся організаторам і учасникам проекту, тому що такі концерти дають змогу розкритися багатогранним талантам нашої подільської землі – наголосив у привітанні Юрій Медведєв.
Любов Спірідонова зазначила, що завдяки «проліскам» зазвучало багато нових імен, які стали відомі всій Україні.
Протягом фестивальних років відкрились десятки нових талантів. Свою долю, пов’язану з мистецтвом, вибрали учасники всеукраїнських проектів «Хочу бути зіркою», «Голос країни», «Дитяче Євробачення» Антон Климик, Славко Марчук, Катя Іванова, Олег Пашківський, Ніна Маценко, Вікторія Рихлюк, Сашко Онофрійчук та багато інших талановитих вінничан.
Відбірковий тур фестивалю тривав впродовж півтора місяця. Протягом цього часу конкурсне журі оцінило 33 концертні програми, в яких взяли участь 3573 учні, 748 учителів, 349 художніх керівників з 241 школи та 27 позашкільних закладів.

Повернутись Створено: 3 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 966

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація