4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Фестиваль рухових активностей відбувся серед жителів сіл Вінницького району Роздрукувати

Комунальний заклад «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації 14 травня 2016 року організували та провели пілотний проект – Фестиваль рухових активностей серед жителів чотирьох сільських громад Вінницького району.

В Фестивалі взяли участь 57 жителів з сіл Агрономічне, Медвеже Вушко, Бохоники та Ільківка. У програмі були парковий волейбол, дворовий футбол, велофігурка та велобіатлон.

У кожному виді змагань переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами. Усі учасники отримали сувенірну продукцію від обласного центру «Спорт для всіх».

 

 

Повернутись Створено: 16 травня 2016 року, 15:45 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація