03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Фестиваль «Сурми Звитяги» проведено за кошти обласного бюджету Роздрукувати

Вчора, 10 жовтня, депутат обласної Ради Володимир Барцьось привітав юних учасників Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми Звитяги», який відбувся у Вінниці. Ініціатором та організатором заходу виступила громадська організація «Молода Подільська Січ».

– Цей фестиваль відроджує славні героїчні пісенні традиції української нації, створює умови для патріотичного виховання і культурно-мистецького розвитку молоді, – написав на своїй сторінці Фейсбук Володимир Барцьось.

– Ще рік тому, виступаючи на відкритті фестивалю, як депутат, брав особисте зобов'язання допомогти у бюджетній підтримці заходу. Цьогоріч фестиваль вперше внесено до обласної програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді та забезпечено його фінансування з обласного бюджету.

Звертаючись до присутніх, депутат обласної Ради наголосив, що коли московські та інші окупанти забороняли нашу мову, фальсифікували історію, вчиняли тотальний геноцид, народ зберігав пам'ять про своє славне героїчне минуле в піснях і думах.

– Їх співали народні співці - кобзарі і лірники, співав народ, січові стрільці, воїни УНР, повстанці ОУН-УПА в підпіллі, – повідомив Володимир Барцьось. – Сьогодні їх співає наше юнацтво, продовжуючи живити наші традиції. Наша дума, наша пісня не вмре, не загине. От де людей наша слава, слава України!

Повернутись Створено: 11 жовтня 2017 року, 12:01 Переглядів: 996

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація