Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Фестиваль «Сурми Звитяги» проведено за кошти обласного бюджету Роздрукувати

Вчора, 10 жовтня, депутат обласної Ради Володимир Барцьось привітав юних учасників Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми Звитяги», який відбувся у Вінниці. Ініціатором та організатором заходу виступила громадська організація «Молода Подільська Січ».

– Цей фестиваль відроджує славні героїчні пісенні традиції української нації, створює умови для патріотичного виховання і культурно-мистецького розвитку молоді, – написав на своїй сторінці Фейсбук Володимир Барцьось.

– Ще рік тому, виступаючи на відкритті фестивалю, як депутат, брав особисте зобов'язання допомогти у бюджетній підтримці заходу. Цьогоріч фестиваль вперше внесено до обласної програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді та забезпечено його фінансування з обласного бюджету.

Звертаючись до присутніх, депутат обласної Ради наголосив, що коли московські та інші окупанти забороняли нашу мову, фальсифікували історію, вчиняли тотальний геноцид, народ зберігав пам'ять про своє славне героїчне минуле в піснях і думах.

– Їх співали народні співці - кобзарі і лірники, співав народ, січові стрільці, воїни УНР, повстанці ОУН-УПА в підпіллі, – повідомив Володимир Барцьось. – Сьогодні їх співає наше юнацтво, продовжуючи живити наші традиції. Наша дума, наша пісня не вмре, не загине. От де людей наша слава, слава України!

Повернутись Створено: 11 жовтня 2017 року, 12:01 Переглядів: 736

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація