Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Фестиваль «Сурми Звитяги» проведено за кошти обласного бюджету Роздрукувати

Вчора, 10 жовтня, депутат обласної Ради Володимир Барцьось привітав юних учасників Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми Звитяги», який відбувся у Вінниці. Ініціатором та організатором заходу виступила громадська організація «Молода Подільська Січ».

– Цей фестиваль відроджує славні героїчні пісенні традиції української нації, створює умови для патріотичного виховання і культурно-мистецького розвитку молоді, – написав на своїй сторінці Фейсбук Володимир Барцьось.

– Ще рік тому, виступаючи на відкритті фестивалю, як депутат, брав особисте зобов'язання допомогти у бюджетній підтримці заходу. Цьогоріч фестиваль вперше внесено до обласної програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді та забезпечено його фінансування з обласного бюджету.

Звертаючись до присутніх, депутат обласної Ради наголосив, що коли московські та інші окупанти забороняли нашу мову, фальсифікували історію, вчиняли тотальний геноцид, народ зберігав пам'ять про своє славне героїчне минуле в піснях і думах.

– Їх співали народні співці - кобзарі і лірники, співав народ, січові стрільці, воїни УНР, повстанці ОУН-УПА в підпіллі, – повідомив Володимир Барцьось. – Сьогодні їх співає наше юнацтво, продовжуючи живити наші традиції. Наша дума, наша пісня не вмре, не загине. От де людей наша слава, слава України!

Повернутись Створено: 11 жовтня 2017 року, 12:01 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація