15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Фестиваль військово-патріотичної пісні на честь діячів УНР об’єднав юнацтво Літинщини Роздрукувати

3 листопада у селищі Літин вперше відбувся районний фестиваль військово-патріотичної пісні “Ми йдемо, щоб підняти з руїни українську державу нову” на честь видатних уродженців Літинщини, військових діячів УНР, керівників українського антибільшовицького визвольного руху на Вінниччині у 1917-1920-х років: генерала Якова Гандзюка, полковників і повстанських отаманів Якова Гальчевського і Якова Шепеля. Фестиваль присвячений відзначенню 100-річчя Української революції 1917-1921 років і 123-й річниці від дня народження повстанського отамана Якова Гальчевського "Орла".

Метою фестивалю є національно-патріотичне виховання дітей і молоді на прикладах героїчних змагань за незалежність України, вшанування видатних борців за волю України доби УНР, культурно-мистецький, творчий та особистісний розвиток молодого покоління.

Ініціював проведення зазначеного фестивалю депутат обласної Ради, член постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Володимир Барцьось. Організаторами фестивалю виступили ГО Літинська козацька сотня на чолі з отаманом Іваном Приймаком, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, відділи культури і туризму, освіти Літинської райдержадміністрації, за підтримки обласної Ради і Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. Захід відбувся в межах реалізації Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2017-2020 рр.

З вітальним словом до учасників фестивалю виступили голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега, голова Літинської районної ради Віталій Мельник, депутат Вінницької обласної Ради Володимир Барцьось.

- Важливо, що ми вшановуємо саме наших видатних земляків, діячів Української Народної Республіки – Якова Гандзюка, Якова Гальчевського, Якова Шепеля, які зробили визначний внесок в боротьбу з московсько-більшовицькими окупантами за українську державність на Вінниччині у вкрай важких умовах повстансько-партизанської війни. Саме на прикладах їхнього героїчного життя, служіння Україні має виховуватися сучасна українська молодь. Бажаю учасникам фестивалю успіхів і перемог, плекання в собі героїчних чеснот, щоб бути гідними нащадками і продовжувачами справи наших видатних Героїв, - підкреслив Володимир Барцьось.

Участь у фестивалі взяли гурти, ансамблі і виконавці - учні шкіл з усього Літинського району, були представники з м. Гнівань Тиврівського району, які виступали у трьох вікових категоріях. За результатами оцінок журі призові місця розподілились так: І вікова категорія: І місце – Ельвіра Шуберт, ІІ місце – Максим Білецький, ІІІ місце – Людмила Матійчук; ІІ вікова категорія: І місце – Аліна Саранча, ІІ місце – Ольга Кривулько, ІІІ місце – Роман Медяний; ІІІ вікова категорія: І місце – Надія Курочка, ІІ місце – Олександра Плахотнюк, ІІІ місце – Анастасія Недипіч. Колективи: І місце – ансамбль «Україночка», Літинська СЗШ І-ІІІ ст. №2, ІІ місце – тріо «Ти змінила підбори на берці», с. Пеньківка, ІІІ місце – ансамбль «Сам собі країна», с. Городище.

Переможцям фестивалю та учасникам вручили призи і подарунки: кубки, футболки з логотипом фестивалю, дипломи, солодощі та просвітницькі листівки про життя і діяльність Якова Гандзюка, Якова Гальчевського і Якова Шепеля.

Повернутись Створено: 6 листопада 2017 року, 12:03
Оновлено: 6 листопада 2017 року, 12:11
Переглядів: 1548

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація