Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Фестиваль «Защедруймо нашій господині – славній Україні» зібрав учасників з 23 територіальних громад Роздрукувати

13 січня у селі Скаржинці Хмільницького району відбувся другий районний фестиваль «Защедруймо нашій господині – славній Україні!». Із різдвяними святами та з урочистим відкриттям учасників привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, керівники та депутати району.

Фестиваль проходив біля сільського Будинку культури. 23 територіальних громад району представили 12 тематичних світлиць. Яскраві та барвисті українські хустки, майстерно вишиті ікони, рушники та скатерки, домоткані килими, дідухи викликали захоплення у гостей свята.

Різдвяну тематику представляли вертепи, у яких можна було побачити Діву Марію з новонародженим Дитятком Ісусом, Святого Йосипа, янгелів, волхвів, овечок та інших традиційних персонажів. 

Вражали різноманіттям традиційні українські костюми учасників фестивалю – дівчата та жінки закутані у хустки, чоловіки у кожухах, з-під яких визирали вишиванки, у чоботах та козацьких шапках. 

Усі територіальні громади накривали святкові столи, на яких була кутя, вареники, пиріжки, печені поросята, деруни, пампушки, крученики, домашні ковбаси та інші смаколики. 

Не лише частуванням вражали гостей учасники фестивалю. Ще до початку виступів творчих колективів для гостей свята грав духовий оркестр районного Будинку культури. Згодом естафету прийняли аматорські художні колективи, не лише дорослі, а й дитячі,  які представляли кожну територіальну громаду району. Лунали дзвінкі колядки та щедрівки, розігрувались сценки за участю різдвяних персонажів.

Вітаючи учасників святкового дійства, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк побажав громадам бути самодостатніми та успішними, Божого благословіння і миру в Україні.

Незабутні спогади залишаться про свято і у найменших мешканців громади. Для них у приміщенні сільського Будинку культури було створено «Дивосвіт різдвяних розваг у Маланки і Василя». Кожний мав можливість взяти участь у конкурсах, які проводились працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, сектору фізичної культури та спорту райдержадміністрації,  центру соціальних служб для сім’ї та молоді.

Повернутись Створено: 14 січня 2019 року, 12:29 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація