Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Фестиваль «Защедруймо нашій господині – славній Україні» зібрав учасників з 23 територіальних громад Роздрукувати

13 січня у селі Скаржинці Хмільницького району відбувся другий районний фестиваль «Защедруймо нашій господині – славній Україні!». Із різдвяними святами та з урочистим відкриттям учасників привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, керівники та депутати району.

Фестиваль проходив біля сільського Будинку культури. 23 територіальних громад району представили 12 тематичних світлиць. Яскраві та барвисті українські хустки, майстерно вишиті ікони, рушники та скатерки, домоткані килими, дідухи викликали захоплення у гостей свята.

Різдвяну тематику представляли вертепи, у яких можна було побачити Діву Марію з новонародженим Дитятком Ісусом, Святого Йосипа, янгелів, волхвів, овечок та інших традиційних персонажів. 

Вражали різноманіттям традиційні українські костюми учасників фестивалю – дівчата та жінки закутані у хустки, чоловіки у кожухах, з-під яких визирали вишиванки, у чоботах та козацьких шапках. 

Усі територіальні громади накривали святкові столи, на яких була кутя, вареники, пиріжки, печені поросята, деруни, пампушки, крученики, домашні ковбаси та інші смаколики. 

Не лише частуванням вражали гостей учасники фестивалю. Ще до початку виступів творчих колективів для гостей свята грав духовий оркестр районного Будинку культури. Згодом естафету прийняли аматорські художні колективи, не лише дорослі, а й дитячі,  які представляли кожну територіальну громаду району. Лунали дзвінкі колядки та щедрівки, розігрувались сценки за участю різдвяних персонажів.

Вітаючи учасників святкового дійства, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк побажав громадам бути самодостатніми та успішними, Божого благословіння і миру в Україні.

Незабутні спогади залишаться про свято і у найменших мешканців громади. Для них у приміщенні сільського Будинку культури було створено «Дивосвіт різдвяних розваг у Маланки і Василя». Кожний мав можливість взяти участь у конкурсах, які проводились працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, сектору фізичної культури та спорту райдержадміністрації,  центру соціальних служб для сім’ї та молоді.

Повернутись Створено: 14 січня 2019 року, 12:29 Переглядів: 683

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація