15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Фестиваль «Защедруймо нашій господині – славній Україні» зібрав учасників з 23 територіальних громад Роздрукувати

13 січня у селі Скаржинці Хмільницького району відбувся другий районний фестиваль «Защедруймо нашій господині – славній Україні!». Із різдвяними святами та з урочистим відкриттям учасників привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, керівники та депутати району.

Фестиваль проходив біля сільського Будинку культури. 23 територіальних громад району представили 12 тематичних світлиць. Яскраві та барвисті українські хустки, майстерно вишиті ікони, рушники та скатерки, домоткані килими, дідухи викликали захоплення у гостей свята.

Різдвяну тематику представляли вертепи, у яких можна було побачити Діву Марію з новонародженим Дитятком Ісусом, Святого Йосипа, янгелів, волхвів, овечок та інших традиційних персонажів. 

Вражали різноманіттям традиційні українські костюми учасників фестивалю – дівчата та жінки закутані у хустки, чоловіки у кожухах, з-під яких визирали вишиванки, у чоботах та козацьких шапках. 

Усі територіальні громади накривали святкові столи, на яких була кутя, вареники, пиріжки, печені поросята, деруни, пампушки, крученики, домашні ковбаси та інші смаколики. 

Не лише частуванням вражали гостей учасники фестивалю. Ще до початку виступів творчих колективів для гостей свята грав духовий оркестр районного Будинку культури. Згодом естафету прийняли аматорські художні колективи, не лише дорослі, а й дитячі,  які представляли кожну територіальну громаду району. Лунали дзвінкі колядки та щедрівки, розігрувались сценки за участю різдвяних персонажів.

Вітаючи учасників святкового дійства, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк побажав громадам бути самодостатніми та успішними, Божого благословіння і миру в Україні.

Незабутні спогади залишаться про свято і у найменших мешканців громади. Для них у приміщенні сільського Будинку культури було створено «Дивосвіт різдвяних розваг у Маланки і Василя». Кожний мав можливість взяти участь у конкурсах, які проводились працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, сектору фізичної культури та спорту райдержадміністрації,  центру соціальних служб для сім’ї та молоді.

Повернутись Створено: 14 січня 2019 року, 12:29 Переглядів: 1149

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація