4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Фільм «Джеря» зніматимуть на Вінниччині Роздрукувати

На Вінниччині створюватимуть дебютний повнометражний ігровий фільм «Джеря». Основою картини будуть події ХІХ століття за мотивами твору Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Зйомки проходитимуть в рамках проєкту «Джеря. Написання сценарію».

— Зараз популяризація українського кінопродукту стає все більшою. І це дає чудову можливість нашій країні розвиватись. Тому ми із задоволенням допомагатимемо цьому проєкту, оскільки також безпосередньо відносимось до кіно, — розповіла виконувачка обов'язків комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» Валентина Погребняк.

Основною метою цього проєкту є збереження культурної спадщини українського народу.

 — Це вже не перший наш приїзд до Вінниці. Тому раді бути тут знову. Вінниччина стане одним із майданчиків, де створюватиметься  фільм. Це історія ХІХ століття, фактично, часи панщини. І цій темі приділено багато уваги в класичній літературі, однак в кіномистецтві чомусь досить мало. Тому нас зацікавило створити саме такий кінопродукт – культурну спадщину, яка потрібна українському народу, — розповідає режисерка-сценаристка проєкту «Джеря. Написання сценарію» Ірина Правило.

За словами пані Ірини, під час зовнішньої агресії поняття «воля» для нас, українців, набирає загостреного сприйняття. І символом спротиву темній силі стали неординарні історичні постаті та персонажі багатьох творів. Тому література і кінематограф мають допомагати нашим співвітчизникам утримувати оборону країни. І не лише на лінії вогню, а й в свідомості пересічних громадян. На предпродакшн, а саме на етап створення фільму, виділено понад 498 тис грн.

За матеріалами інтерент-ресурсу vlasno.info

Повернутись Створено: 30 липня 2019 року, 15:43
Оновлено: 30 липня 2019 року, 15:44
Переглядів: 706

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація