Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Фіналістів конкурсу «Бізнесмен за 3 хвилини» привітав Ігор Кревський Роздрукувати

5 грудня у Вінниці відбувся фінал регіонального туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді «Бізнесмен за 3 хвилини». Учасників конкурсу привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Олена Стоялова.

За словами організаторів, конкурс бізнес-планів на Вінниччині є традиційним. Він започаткований у 1998 році молодіжним Центром праці і проходить щорічно в нашому обласному центрі за підтримки обласної влади та бізнес-структур.

Учасниками конкурсу є молоді люди – студенти та підприємці-початківці, які презентують свої проекти з метою їхньої реалізації.

– Проекти, подані на цей конкурс, представляють вас як майбутнє обличчя нашої держави, як європейське обличчя. Бо кожний 5-й проект є соціальним, що передбачає збільшення робочих місць та надходження коштів до бюджету. І саме завдяки вашим ідеям можна швидше наблизитись до європейських стандартів, до яких сьогодні ми намагаємось дійти, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи учасників фінальних змагань.

Він побажав всім конкурсантам наполегливості, успіхів у втіленні їхніх задумів та закликав до співпраці з обласною Радою.

Переможці регіонального туру зможуть розраховувати на вкладення інвестицій місцевих бізнесменів для реалізації своїх проектів.  Вони також візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді «Бізнесмен за 3 хвилини» . 

Повернутись Створено: 6 грудня 2013 року, 09:19 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація