03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Фіналістів конкурсу «Бізнесмен за 3 хвилини» привітав Ігор Кревський Роздрукувати

5 грудня у Вінниці відбувся фінал регіонального туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді «Бізнесмен за 3 хвилини». Учасників конкурсу привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Олена Стоялова.

За словами організаторів, конкурс бізнес-планів на Вінниччині є традиційним. Він започаткований у 1998 році молодіжним Центром праці і проходить щорічно в нашому обласному центрі за підтримки обласної влади та бізнес-структур.

Учасниками конкурсу є молоді люди – студенти та підприємці-початківці, які презентують свої проекти з метою їхньої реалізації.

– Проекти, подані на цей конкурс, представляють вас як майбутнє обличчя нашої держави, як європейське обличчя. Бо кожний 5-й проект є соціальним, що передбачає збільшення робочих місць та надходження коштів до бюджету. І саме завдяки вашим ідеям можна швидше наблизитись до європейських стандартів, до яких сьогодні ми намагаємось дійти, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи учасників фінальних змагань.

Він побажав всім конкурсантам наполегливості, успіхів у втіленні їхніх задумів та закликав до співпраці з обласною Радою.

Переможці регіонального туру зможуть розраховувати на вкладення інвестицій місцевих бізнесменів для реалізації своїх проектів.  Вони також візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді «Бізнесмен за 3 хвилини» . 

Повернутись Створено: 6 грудня 2013 року, 09:19 Переглядів: 1112

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація