Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Фіналістів конкурсу «Бізнесмен за 3 хвилини» привітав Ігор Кревський Роздрукувати

5 грудня у Вінниці відбувся фінал регіонального туру Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді «Бізнесмен за 3 хвилини». Учасників конкурсу привітали перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Олена Стоялова.

За словами організаторів, конкурс бізнес-планів на Вінниччині є традиційним. Він започаткований у 1998 році молодіжним Центром праці і проходить щорічно в нашому обласному центрі за підтримки обласної влади та бізнес-структур.

Учасниками конкурсу є молоді люди – студенти та підприємці-початківці, які презентують свої проекти з метою їхньої реалізації.

– Проекти, подані на цей конкурс, представляють вас як майбутнє обличчя нашої держави, як європейське обличчя. Бо кожний 5-й проект є соціальним, що передбачає збільшення робочих місць та надходження коштів до бюджету. І саме завдяки вашим ідеям можна швидше наблизитись до європейських стандартів, до яких сьогодні ми намагаємось дійти, – наголосив Ігор Кревський, вітаючи учасників фінальних змагань.

Він побажав всім конкурсантам наполегливості, успіхів у втіленні їхніх задумів та закликав до співпраці з обласною Радою.

Переможці регіонального туру зможуть розраховувати на вкладення інвестицій місцевих бізнесменів для реалізації своїх проектів.  Вони також візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді «Бізнесмен за 3 хвилини» . 

Повернутись Створено: 6 грудня 2013 року, 09:19 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація