28 вересня о 12.00 в сесійній залі обласної Ради (2 поверх) – відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Фінансування ремонту місцевих доріг збільшено на 400 мільйонів гривень Роздрукувати

Цьогоріч на 400 мільйонів гривень збільшено фінансування ремонту місцевих доріг Вінниччини. Всього на ці роботи у Державному дорожньому фонді закладено майже 1 млрд 200 млн гривень. Їх передбачено на оновлення 96 км дорожнього полотна, 20 км з яких з початку року вже відремонтовані.

Закінчуються роботи на державній дорозі загального користування місцевого значення С-02-20-21 (Вінниця-Турбів-Гайсин-Велика Михайлівка-Гордіївка).

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур переймається проблемами Тростянецького району, зокрема і в проведенні ремонтних робіт на дорогах місцевого значення. Наразі відповідні роботи проводяться в селі Гордіівці Тростянецького району. Цього року з обласного бюджету виділено 19,6 млн грн для закінчення цих робіт. Було виділено 420 тис. грн на розробку проєктної документації на ремонт дороги, протяжністю 7,5 км від с. Гордївка до дороги Р-33 в сторону міста Ладижина.

– Нам вдалося разом з начальником Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігорем Алєксєєвим знайти можливості розпочати ремонт, як і обіцяв, дороги загального користування державного значення Т-02-22 Тульчин-Бершадь від перехрестя с. Гордіївка в сторону Бершаді, – коментує депутат обласної Ради Геннадій Мазур. – Цими днями буде відремонтовано близько 2000 кв.м дороги та покладено понад 300 тонн асфальту. Також уже перераховані кошти субвенції Тростянчицькою сільською радою для виконання проєкту на поточний середній ремонт на цю дорогу.

Щодо ремонту дороги Р-33 з Ладижина на Ободівку вже є результат - дорога відремонтована. Ободівською сільською радою перераховані кошти субвенції районного бюджету на виготовлення проєкту на поточний середній ремонт. Також скеровано депутатське звернення на Укравтодор, щодо включення цієї дороги в перспективний план.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 21 квітня 2020 року, 15:51 Переглядів: 433

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація