Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Фізкультурно-оздоровча акція «Ти зможеш, якщо зміг я» продовжується в 2016 році Роздрукувати

Комунальним закладом обласної Ради «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Вінницьким відділенням Національного олімпійського комітету України проведений фізкультурно-оздоровчий захід «Ти зможеш, якщо зміг я» з нагоди зимових свят з дітьми-вихованцями обласного комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Захід пройшов 12 січня 2016 року в КО «Спорткомплекс «Здоров’я».

В програму заходу входили змагання з флорболу, дартсу, настільного тенісу;  настільного хокею; футболу; шашок; сорсо та міні-боулінг.

Також, з вихованцями «Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей» була проведена бесіда щодо здорового способу життя та недопущення шкідливих звичок у дітей, представниками комунального закладу «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соцiотерапiя» та Вінницького обласного центру здоров’я. 

По закінченню заходу діти були нагороджені грамотами та сувенірною продукцією від обласного центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» і подарунками від Вінницького відділення Національного олімпійського комітету України.

Повернутись Створено: 13 січня 2016 року, 16:47 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація