Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Фонд Ганса Зайделя завершив низку семінарів із розвитку місцевих ініціатив у громадах Вінниччини Роздрукувати

30 жовтня в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбувся заключний семінар «Розвиток місцевих ініціатив у громадах Вінниччини як передумова успішного розвитку території».

З ініціативи Фонду Ганса Зайделя проект був спрямований на інформування мешканців певних громад щодо їхньої спроможності активно впливати на перебіг подій у своїй громаді, сприяти започаткуванню місцевих ініціатив. Фонд надав допомогу громадам у можливості використання механізмів створення нових громадських організацій та написанні різноманітних проектів соціально-економічного спрямування.

Для участі у семінарі було відібрано 36 сільських, селищних, міських голів та громадських діячів області. Окрім голів, участь у заключному семінарі взяли експерт обласної Асоціації організації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук, директор регіонального ресурсно-інформаційного центру «Громада Вінниччини» Андрій Кавунець.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк привітали керівника проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Молдові та Румунії Даніеля Зайберлінга і представника Фонду Олену Максимову із завершенням чергового етапу проекту.

– Від обласної Ради прийміть щирі слова вдячності за супровід Вами, пане Даніелю, процесу формування свідомого громадянина. Одним із поштовхів реалізації ваших ініціатив стало утворення громадських рад при обласній Раді, облдержадміністрації, районних радах та районних державних адміністраціях. Але утворення таких рад при об’єднаних територіальних громадах дасть можливість залучати активних мешканців до співпраці в реалізації проектів, в тому числі, і грантових. Саме завдяки громадській ініціативі і влада працює більш ефективніше, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк у своїй промові.

Присутні на семінарі обговорили місцеві ініціативи, як одну із форм участі громадян у місцевому самоврядуванні. З відповідними презентаціями виступили сільські, селищні та міські голови міст обласного значення.

У вівторок, 31 жовтня, самоврядці області розглянуть досвід місцевого самоврядування та розвиток ініціатив у Баварії, на прикладі мерії міста Фюрстенфельдбрук. Також обговорять досвід Івано-Франківської області щодо формування спроможних об’єднаних територіальних громад.

Впродовж реалізації проекту розвитку місцевих ініціатив у 2016-2017 роках відбулась низка виїзних навчальних семінарів у територіальних громадах, ознайомчі візити до закордонних партнерів. Крім того, учасники аналогічного проекту з Івано-Франківської, Львівської, Чернігівської областей поділились своїми найкращими практиками у формуванні осередків громадського суспільства та активізації співпраці влади з громадськістю.

Повернутись Створено: 30 жовтня 2017 року, 12:52 Переглядів: 703

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація