Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Фонд Ганса Зайделя завершив низку семінарів із розвитку місцевих ініціатив у громадах Вінниччини Роздрукувати

30 жовтня в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбувся заключний семінар «Розвиток місцевих ініціатив у громадах Вінниччини як передумова успішного розвитку території».

З ініціативи Фонду Ганса Зайделя проект був спрямований на інформування мешканців певних громад щодо їхньої спроможності активно впливати на перебіг подій у своїй громаді, сприяти започаткуванню місцевих ініціатив. Фонд надав допомогу громадам у можливості використання механізмів створення нових громадських організацій та написанні різноманітних проектів соціально-економічного спрямування.

Для участі у семінарі було відібрано 36 сільських, селищних, міських голів та громадських діячів області. Окрім голів, участь у заключному семінарі взяли експерт обласної Асоціації організації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук, директор регіонального ресурсно-інформаційного центру «Громада Вінниччини» Андрій Кавунець.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк привітали керівника проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Молдові та Румунії Даніеля Зайберлінга і представника Фонду Олену Максимову із завершенням чергового етапу проекту.

– Від обласної Ради прийміть щирі слова вдячності за супровід Вами, пане Даніелю, процесу формування свідомого громадянина. Одним із поштовхів реалізації ваших ініціатив стало утворення громадських рад при обласній Раді, облдержадміністрації, районних радах та районних державних адміністраціях. Але утворення таких рад при об’єднаних територіальних громадах дасть можливість залучати активних мешканців до співпраці в реалізації проектів, в тому числі, і грантових. Саме завдяки громадській ініціативі і влада працює більш ефективніше, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк у своїй промові.

Присутні на семінарі обговорили місцеві ініціативи, як одну із форм участі громадян у місцевому самоврядуванні. З відповідними презентаціями виступили сільські, селищні та міські голови міст обласного значення.

У вівторок, 31 жовтня, самоврядці області розглянуть досвід місцевого самоврядування та розвиток ініціатив у Баварії, на прикладі мерії міста Фюрстенфельдбрук. Також обговорять досвід Івано-Франківської області щодо формування спроможних об’єднаних територіальних громад.

Впродовж реалізації проекту розвитку місцевих ініціатив у 2016-2017 роках відбулась низка виїзних навчальних семінарів у територіальних громадах, ознайомчі візити до закордонних партнерів. Крім того, учасники аналогічного проекту з Івано-Франківської, Львівської, Чернігівської областей поділились своїми найкращими практиками у формуванні осередків громадського суспільства та активізації співпраці влади з громадськістю.

Повернутись Створено: 30 жовтня 2017 року, 12:52 Переглядів: 530

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація