Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Фонд Східна Європа відкриває на Вінниччині центр дозвілля літніх людей Роздрукувати

Про це заявив на зустрічі з головою Вінницькою обласної Ради Анатолієм Олійником та головою облдержадміністрацією Валерієм Коровієм президент Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях. Він разом з командою Фонду прибув на Вінниччину, аби подивитися як діють їхні проекти, яких результатів досягнуто, яку користь приносять людям, які є проблеми і як Фонд може долучитися до їх вирішення.

Вже рік на Вінниччині діє два проекти фонду: розвиток малого бізнесу та розвитку електронного врядування. Проект відкриття центрів дозвілля літніх людей стане третім проектом Фонду на Вінниччині.

Загалом за останні сім років Фонд Східна Європа створив уже 28 таких центрів за підтримки українського та міжнародного бізнесу. Центр на Вінниччині буде профінансовані за рахунок коштів, наданих Фондом «Монсанто».

Виконавцем проекту стане громадська організація «Соціальний центр МХП». Фінансування складає 157 621 грн. Центр дозвілля для літніх людей буде створено на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тростянецького району Вінницької області.

- Всі займаються дітьми і  людьми з особливими потребами, - каже Віктор Лях. -  А люди поважного віку вже нікому не потрібні. Тому такий центр відкриємо на Вінниччині вже наступного тижня.

Зокрема, будуть облаштовані 5 кімнат, де надаватимуться послуги юриста, лікаря, соціальних працівників, перукаря та швачки. Крім того, будуть створені клуби за інтересами, а саме: комп’ютерний, літературний та гурток з рукоділля. До організації роботу гуртків будуть залучені волонтери, які попередньо пройдуть відповідне навчання.

Після зустрічі з очільниками області делегація Фонду ознайомилась з роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» та відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Вінницької міської ради. А також  відвідали  Центр інновацій та підприємництва iHUB-Вінниця.

Довідка:

Підтримка Фонду здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Фонд Євразія та іншими донорами. Вінницька область, відповідно до Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною радою, Вінницькою міською радою та Фондом Східна Європа, є цільовим регіоном реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади ти участі громади» EGAP, яка здійснюється ФСЄ та Фондом Innovabridge (Швейцарія) протягом 2015-2019 років.

Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу . Фонд Східна Європа - міжнародна благодійна організація, що працює в Україні з 2008 року. ФСЄ успішно продовжує роботу свого засновника - Фонду Євразія, що за 15 років роботи інвестував у проекти в Україні понад 44 мільйонів доларів США, підтримуючи місцеві ініціативи, спрямовані на розвиток громадянського суспільства, сприяння економічному зростанню та ефективному управлінню. Очолюваний незалежним Правлінням, ФСЄ втілює програми з економічного та соціального розвитку за підтримки понад ЗО донорів, серед яких уряди європейських країн, міжнародні організації, фонди, благодійні організації, органи місцевої влади України, український та міжнародний бізнес, що працює в Україні.

Громадянського суспільства, сприяння економічному зростанню та ефективному управлінню. Очолюваний незалежним Правлінням, ФСЄ втілює програми з економічного та соціального розвитку за підтримки понад ЗО донорів, серед яких уряди європейських країн, міжнародні організації, фонди, благодійні організації, органи місцевої влади України, український та міжнародний бізнес, що працює в Україні.

Повернутись Створено: 9 червня 2016 року, 17:56 Переглядів: 1119

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація