Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Формування електронної бази даних та оцифровування справ – основне завдання бюро технічної інвентаризації Роздрукувати

Під час робочої поїздки до Бершадського району голова обласної Ради Анатолій Олійник також вручив рішення сесії про переукладення договору керівнику КП «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації» Олені Лаппі. Контракт з нею продовжено до 2020 року.

Голова Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради, депутат обласної Ради Ігор Хміль та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин вручили контракт та побажали Олені Леонідівні подальшої плідної роботи.

– Наразі основне завдання – переформатувати роботу бюро технічної інвентаризації, спрямувати її на оцифровування справ та формування електронної бази даних, аби ми мали можливість увійти в роботу прозорих офісів зі своєю послугою, – наголосив Анатолій Олійник.

Підприємство створено згідно рішення 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року №184, шляхом виділення від КП «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації».

Основний вид діяльності – задоволення потреб територіальної громади у виконанні робіт  з технічної інвентаризації, паспортизації, оцінки та державної реєстрації об’єктів нерухомого майна, що знаходяться у власності юридичних та фізичних осіб в селах, селищах Бершадського району та міста Бершадь.

Штатна чисельність працюючих складається з 6 працівників, які обслуговують  близько 60 тисяч населення району.

Повернутись Створено: 14 липня 2017 року, 12:49
Оновлено: 14 липня 2017 року, 11:20
Переглядів: 1371

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація