18 січня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, о 13.00 (сесійна зала, 2 поверх) – засідання постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту, о 13.00 (зала засідань, 4 поверх) – засідання постійної комісії з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування, о 14.00 (сесійна зала, 2 поверх) – засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів

 

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Формування опорних лікарень та фінансування протитуберкульозних санаторіїв – в новинах телеканалу «ВІТА» Роздрукувати

Де віднайти 40 мільйонів гривень, необхідних для утримання протитуберкульозних закладів. Над цим питанням і найболючішим, щодо формування опорних лікарень, думали депутати на позачерговій 42 сесії обласної Ради.

Журналістка Марія Супрун у своєму сюжеті розповіла про формування опорних лікарень в області. Адже, на сесію приїхали делегації з районів, чиї лікарні не потрапили до переліку Національної служби здоров’я. Також у новинах висвітлена тема фінансування шести протитуберкульозних санаторіїв.

 

Повернутись Створено: 24 лютого 2020 року, 12:27 Переглядів: 648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація