Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко привітав учнів Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів - ліцею Вінницької обласної Ради із Днем знань Роздрукувати

1 вересня, у День знань, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко завітав до Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів - ліцею Вінницької обласної Ради, щоб привітати учнів, ліцеїстів та вчителів зі святом. 

Урочистості розпочалися з внесення Державного Прапора України та виконання національного славня. Усі присутні на святі вшанували хвилиною мовчання загиблих військовослужбовців і цивільних громадян у зоні бойових дій на сході України. З вітальним словом виступили голова обласної Ради Сергій Свитко, директор Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – ліцею Микола Хлівнюк та інші. Учням, військовим ліцеїстам, школярикам-першокласникам та викладачам навчального закладу з нагоди Дня знань побажали добра, щастя і успіхів у навчанні.

Я щиро вітаю вас із святом знань. Традиційно 1 вересня відбуваються урочисті лінійки. У цьому році свято 1 вересня є особливим, бо на жаль, Україна знаходиться у стані війни. Саме сьогодні відбувається утвердження української державності.  За незалежність і територіальну цілісність нашої держави на сході країни гинуть кращі українці. Коли розпочалась агресія Російської Федерації, і було анексовано Крим, частину Донецької і Луганської областей, то виявилося, що Україна не має боєздатної армії. Саме добровольці стали на захист української держави. Влада не могла забезпечити армію і продовольством, і одягом, і зброєю,  тому волонтери взяли на себе це завдання. Але сьогодні зміцнюється українська армія, яка здатна дати гідну відсіч агресору. Військовослужбовці – це та частина суспільства, яка виконує сьогодні особливу роль. Шановні ліцеїсти! Ви готуєте себе до служби у Збройних Силах України, інших формуваннях силових структур України. Це велика місія, що на вас буде покладатися у майбутньому. Ми - козацька нація, і в наших жилах тече козацька кров. Ми завжди пам’ятатимемо наших героїв, які загинули за свободу українського народу, - сказав під час виступу Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також наголосив, що українська нація завжди мала своїх лицарів-захисників, які боролися за волю України протягом століть: воїнів-дружинників України-Русі часів Олега, Святослава Хороброго і Володимира Великого; хоробрих козаків на чолі із Богданом Хмельницьким, Іваном Богуном та Максимом Кривоносом; Українських Січових Стрільців і вояків Армії УНР; лицарів ідеї і чину – воїнів Української Повстанської Армії, яких назвали Армією Нескорених.

Голова обласної Ради Сергій Свитко вручив кращим викладачам закладу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації, передав подарунки учням та ліцеїстам Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – ліцею обласної Ради: футбольні, волейбольні, баскетбольні м'ячі та комплект спортивної форми футболістів. 

Довідка: на базі Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – ліцею Вінницької обласної Ради, що є комунальним закладом, діють військово-спортивні ліцейні класи. Першочергове право на зарахування до військово-спортивних ліцейних класів мають юнаки і дівчата з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників бойових дій, дітей військовослужбовців, дітей учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи, дітей батьків, які загинули під час виконання службових обов’язків та дітей з багатодітних сімей. У школі навчається більше 400 учнів і ліцеїстів. Педагогічний процес забезпечують 62 працівники навчального закладу. 

Повернутись Створено: 1 вересня 2015 року, 18:40 Переглядів: 2329

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація