Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Студентів Тульчинського училища культури привітали із Днем знань Роздрукувати

1 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко привітав студентів та викладачів Тульчинського училища культури із Днем знань. 

Урочистості традиційно розпочалися з внесення Державного Прапора України, виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими в зоні бойових дій на сході України. З вітальним словом виступили голова обласної Ради Сергій Свитко, директор Тульчинського училища культури Леонід Трачук, начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації Станіслав Городинський, викладачі навчального закладу, студенти та інші.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав студентів та викладачів навчального закладу зі святом, побажав добра, щасливої долі та успіхів у навчанні.

Шановні викладачі, батьки, шановні студенти! Від імені обласної Ради вітаю вас із прекрасним святом – Днем знань. У непростий час ми відзначаємо це свято. Сьогодні Україна у стані війни. Наша держава досить молода: нещодавно ми відзначали 24 річницю незалежності України. Століттями український народ не мав власної держави, але український народ зберігся, тому що він плекав свою мову, свою пісню, свою культуру. Окупанти у першу чергу знищували українську мову, бо мова – це останній форпост нації. Але українці зберегли свою мову. Загарбники знищували і українську пісню, і українську вишиванку, але ми зберегли нашу культуру. Хочу наголосити, що ваш навчальний заклад, який нещодавно відзначав 85 річницю з часу свого створення, зробив вагомий внесок у збереження і утвердження української культури. Я дякую усім викладачам, усім випускникам вашого закладу, а це – багато поколінь, які працювали на ниві утвердження української нації в царині культури,  - зазначив Сергій Свитко.

Голова обласної Ради Сергій Свитко вручив кращим викладачам навчального закладу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації та передав подарунки з нагоди Дня Знань. 

Повернутись Створено: 1 вересня 2015 року, 18:45 Переглядів: 2099

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація