Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Студентів Тульчинського училища культури привітали із Днем знань Роздрукувати

1 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко привітав студентів та викладачів Тульчинського училища культури із Днем знань. 

Урочистості традиційно розпочалися з внесення Державного Прапора України, виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими в зоні бойових дій на сході України. З вітальним словом виступили голова обласної Ради Сергій Свитко, директор Тульчинського училища культури Леонід Трачук, начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації Станіслав Городинський, викладачі навчального закладу, студенти та інші.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав студентів та викладачів навчального закладу зі святом, побажав добра, щасливої долі та успіхів у навчанні.

Шановні викладачі, батьки, шановні студенти! Від імені обласної Ради вітаю вас із прекрасним святом – Днем знань. У непростий час ми відзначаємо це свято. Сьогодні Україна у стані війни. Наша держава досить молода: нещодавно ми відзначали 24 річницю незалежності України. Століттями український народ не мав власної держави, але український народ зберігся, тому що він плекав свою мову, свою пісню, свою культуру. Окупанти у першу чергу знищували українську мову, бо мова – це останній форпост нації. Але українці зберегли свою мову. Загарбники знищували і українську пісню, і українську вишиванку, але ми зберегли нашу культуру. Хочу наголосити, що ваш навчальний заклад, який нещодавно відзначав 85 річницю з часу свого створення, зробив вагомий внесок у збереження і утвердження української культури. Я дякую усім викладачам, усім випускникам вашого закладу, а це – багато поколінь, які працювали на ниві утвердження української нації в царині культури,  - зазначив Сергій Свитко.

Голова обласної Ради Сергій Свитко вручив кращим викладачам навчального закладу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації та передав подарунки з нагоди Дня Знань. 

Повернутись Створено: 1 вересня 2015 року, 18:45 Переглядів: 2141

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація