Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко відвідав з робочою поїздкою село Печеру Тульчинського району Роздрукувати

1 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко в рамках робочого візиту до Тульчинського району відвідав село Печеру.

Так, очільник обласної Ради Сергій Свитко спільно з представниками місцевої влади ознайомився із діяльністю комунального закладу – Печерської обласної лікарні відновного лікування, зокрема, оглянув матеріальну-технічну базу та територію закладу. Головний лікар Печерської обласної лікарні відновного лікування Василь Кравчук розповів про діяльність закладу та озвучив проблемні питання, які потребують першочергового вирішення.

Лікарня, що розрахована на 74 ліжко-місця, потребує завершення ремонту вікон і балконів, нового рентген-апарату, медичного обладнання для фізіотерапії. Слід зазначити, що в лікарні щорічно проходять лікування близько 1500 хворих з травмами опорно-рухового апарату, ускладненнями після травм та іншими захворюваннями. Лікування у закладі відносно доступне для пацієнтів.

На території лікарні знаходиться “Печерський парк”, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, а також склеп-каплиця родини Потоцьких, спроектований та зведений відомим українським архітектором Владиславом Городецьким.

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, щоб на його ім’я керівництвом лікарні було скеровано звернення з викладом основних проблем, для подальшого їх поетапного вирішення. 

Крім того, керівник обласного органу місцевого самоврядування ознайомився з роботою Печерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та вислухав думки керівництва зазначеного навчального закладу щодо поліпшення стану матеріально-технічної бази школи, економії енергії та інші важливі питання. У школі на сьогодні навчаються 104 учні.    

Повернутись Створено: 1 вересня 2015 року, 18:50 Переглядів: 1253

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація