23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко відвідав з робочою поїздкою село Печеру Тульчинського району Роздрукувати

1 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко в рамках робочого візиту до Тульчинського району відвідав село Печеру.

Так, очільник обласної Ради Сергій Свитко спільно з представниками місцевої влади ознайомився із діяльністю комунального закладу – Печерської обласної лікарні відновного лікування, зокрема, оглянув матеріальну-технічну базу та територію закладу. Головний лікар Печерської обласної лікарні відновного лікування Василь Кравчук розповів про діяльність закладу та озвучив проблемні питання, які потребують першочергового вирішення.

Лікарня, що розрахована на 74 ліжко-місця, потребує завершення ремонту вікон і балконів, нового рентген-апарату, медичного обладнання для фізіотерапії. Слід зазначити, що в лікарні щорічно проходять лікування близько 1500 хворих з травмами опорно-рухового апарату, ускладненнями після травм та іншими захворюваннями. Лікування у закладі відносно доступне для пацієнтів.

На території лікарні знаходиться “Печерський парк”, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, а також склеп-каплиця родини Потоцьких, спроектований та зведений відомим українським архітектором Владиславом Городецьким.

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, щоб на його ім’я керівництвом лікарні було скеровано звернення з викладом основних проблем, для подальшого їх поетапного вирішення. 

Крім того, керівник обласного органу місцевого самоврядування ознайомився з роботою Печерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та вислухав думки керівництва зазначеного навчального закладу щодо поліпшення стану матеріально-технічної бази школи, економії енергії та інші важливі питання. У школі на сьогодні навчаються 104 учні.    

Повернутись Створено: 1 вересня 2015 року, 18:50 Переглядів: 1205

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація