Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Фотозону та дитячий майданчик відкрито у Могилів-Подільському Роздрукувати

У Могилів-Подільському за ініціативи та фінансового сприяння депутата обласної Ради Геннадія Вацака  з’явилися два нових об’єкта - дитячий ігровий майданчик та знак «Я люблю Могилів-Подільський».

Відкривали новий дитячий майданчик, зведений поруч багатоквартирного будинку військових Могилів-Подільського прикордонного загону, Геннадій Вацак разом з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм. Вони перерізали символічну стрічку та робили селфі з дітьми.

- Коли до мене звернувся начальник загону, я ні на мить не зволікав з відповіддю, адже це було потрібно дітям, - розповідає депутат обласної Ради Геннадій Вацак. -  А все, що стосується дітей – для мене в пріоритеті. Тепер маленьким могилівчанам, які тут проживають,  не потрібно бігати до сусідніх будинків гратися, в їхньому дворі споруджено сучасний майданчик для розваг та заняття спортом. Паралельно з цим за кошти моєї сім’ї завершується  реконструкція Європейської площі у місті, де також встановлений новий дитячий ігровий майданчик.

Ще одним подарунком рідному місту від мецената став арт-об’єкт «Я люблю Могилів-Подільський», розташований в центрі міста по вулиці Київській. Інсталяція зроблена за зразок знаків, що встановлені в інших  містах України та за кордоном. 

- Ця конструкція зроблена для популяризації нашого міста, - пояснив Геннадій Вацак. - Нам хотілося зробити ще одне улюблене місце для городян і гостей, як символ Могилева-Подільського, і я вважаю, що це вийшло. У кожного могилівчанина є свій Могилів-Подільський у серці.

Нова туристична «родзинка» міста, оснащена підсвіткою для темної пори доби, вже стала фотозоною як для місцевого населення, так і для гостей. У багатьох на сторінці в інтернеті вже розміщена аватарка на тлі «Я люблю Могилів-Подільський».

Повернутись Створено: 14 серпня 2017 року, 16:02 Переглядів: 2595

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація