Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Фотозону та дитячий майданчик відкрито у Могилів-Подільському Роздрукувати

У Могилів-Подільському за ініціативи та фінансового сприяння депутата обласної Ради Геннадія Вацака  з’явилися два нових об’єкта - дитячий ігровий майданчик та знак «Я люблю Могилів-Подільський».

Відкривали новий дитячий майданчик, зведений поруч багатоквартирного будинку військових Могилів-Подільського прикордонного загону, Геннадій Вацак разом з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм. Вони перерізали символічну стрічку та робили селфі з дітьми.

- Коли до мене звернувся начальник загону, я ні на мить не зволікав з відповіддю, адже це було потрібно дітям, - розповідає депутат обласної Ради Геннадій Вацак. -  А все, що стосується дітей – для мене в пріоритеті. Тепер маленьким могилівчанам, які тут проживають,  не потрібно бігати до сусідніх будинків гратися, в їхньому дворі споруджено сучасний майданчик для розваг та заняття спортом. Паралельно з цим за кошти моєї сім’ї завершується  реконструкція Європейської площі у місті, де також встановлений новий дитячий ігровий майданчик.

Ще одним подарунком рідному місту від мецената став арт-об’єкт «Я люблю Могилів-Подільський», розташований в центрі міста по вулиці Київській. Інсталяція зроблена за зразок знаків, що встановлені в інших  містах України та за кордоном. 

- Ця конструкція зроблена для популяризації нашого міста, - пояснив Геннадій Вацак. - Нам хотілося зробити ще одне улюблене місце для городян і гостей, як символ Могилева-Подільського, і я вважаю, що це вийшло. У кожного могилівчанина є свій Могилів-Подільський у серці.

Нова туристична «родзинка» міста, оснащена підсвіткою для темної пори доби, вже стала фотозоною як для місцевого населення, так і для гостей. У багатьох на сторінці в інтернеті вже розміщена аватарка на тлі «Я люблю Могилів-Подільський».

Повернутись Створено: 14 серпня 2017 року, 16:02 Переглядів: 2400

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація