Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Фотозону та дитячий майданчик відкрито у Могилів-Подільському Роздрукувати

У Могилів-Подільському за ініціативи та фінансового сприяння депутата обласної Ради Геннадія Вацака  з’явилися два нових об’єкта - дитячий ігровий майданчик та знак «Я люблю Могилів-Подільський».

Відкривали новий дитячий майданчик, зведений поруч багатоквартирного будинку військових Могилів-Подільського прикордонного загону, Геннадій Вацак разом з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм. Вони перерізали символічну стрічку та робили селфі з дітьми.

- Коли до мене звернувся начальник загону, я ні на мить не зволікав з відповіддю, адже це було потрібно дітям, - розповідає депутат обласної Ради Геннадій Вацак. -  А все, що стосується дітей – для мене в пріоритеті. Тепер маленьким могилівчанам, які тут проживають,  не потрібно бігати до сусідніх будинків гратися, в їхньому дворі споруджено сучасний майданчик для розваг та заняття спортом. Паралельно з цим за кошти моєї сім’ї завершується  реконструкція Європейської площі у місті, де також встановлений новий дитячий ігровий майданчик.

Ще одним подарунком рідному місту від мецената став арт-об’єкт «Я люблю Могилів-Подільський», розташований в центрі міста по вулиці Київській. Інсталяція зроблена за зразок знаків, що встановлені в інших  містах України та за кордоном. 

- Ця конструкція зроблена для популяризації нашого міста, - пояснив Геннадій Вацак. - Нам хотілося зробити ще одне улюблене місце для городян і гостей, як символ Могилева-Подільського, і я вважаю, що це вийшло. У кожного могилівчанина є свій Могилів-Подільський у серці.

Нова туристична «родзинка» міста, оснащена підсвіткою для темної пори доби, вже стала фотозоною як для місцевого населення, так і для гостей. У багатьох на сторінці в інтернеті вже розміщена аватарка на тлі «Я люблю Могилів-Подільський».

Повернутись Створено: 14 серпня 2017 року, 16:02 Переглядів: 2494

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація