Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Фракція «Української Стратегії Гройсмана» ініціює звернення до Президента, Уряду та парламенту з вимогою знизити тарифи на газ Роздрукувати

Фракція «Українська Стратегія Гройсмана» у Вінницькій обласній раді ініціює звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення цін на енергоносії для населення.

Відповідний проєкт рішення оприлюднено на сайті Вінницької обласної ради.

Зокрема, як зазначається у зверненні, протягом літнього періоду 2020 року планово відбувалось активне закачування природного газу до газосховищ за зниженими цінами, сформованими внаслідок падіння цін на блакитне паливо на європейських енергетичних біржах.

За інформацією НАК «Нафтогаз України» станом на 12 вересня 2020 році закачано в підземні газосховища 19 млрд куб.м. природного газу або 95% від річного плану. Середньозважена ціна природного газу за результатами електронних біржових торгів на торговій біржі «Українська енергетична біржа» станом на червень 2020 року складала 2,8 грн/куб.м з ПДВ (за умов передоплати).

«Однак, відповідно до діючих нормативних документів та механізмів розрахунку вартості природного газу, населення області із січня 2021 року змушене оплачувати тарифи за спожитий природний газ, який був накопичений в державних газових сховищах за вищевказаними цінами по вартості 9,89 грн/куб.м з ПДВ. Окрім того, більш ніж на 73% зростає тариф на розподіл природного газу до 2,016 грн/куб.м з ПДВ. Сукупно вартість природного газу складатиме для населення понад 12 грн/куб.м з ПДВ, що є найвищим показником в історії незалежної України», - вказано у зверненні фракції УСГ у Вінницькій обласній Раді.

Депутати звернулися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою невідкладно ухвалити необхідні рішення щодо справедливого зниження тарифів на газ, а також відновити масштабну програму субсидій для родин, які потребують соціальної підтримки.

Повернутись Створено: 13 січня 2021 року, 18:00 Переглядів: 1932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація