Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Функціонування освітніх та медичних закладів об’єднаної територіальної громади обговорили на спільній нараді Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова Жмеринської районної державної адміністрації Олег Легеза, разом із головою районної ради Василем Малярчуком, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ провів зустріч із головою Гніванської міської об’єднаної територіальної громади Володимиром Кулешовим.

В ході зустрічі обговорювались питання функціонування в 2018 році закладів освіти, медицини, забезпечення соціальними послугами пільгових категорій громадян на території сіл Демидівки та Могилівки Жмеринського району, які увійшли до складу Гніванської міської ОТГ Тиврівського району.

– Найголовніша наша мета – розробити стратегію співпраці без ризиків для населення, – зазначив депутат обласної Ради Олег Легеза.

Учасники засідання висловлювали свої пропозиції та бачення щодо утримання та функціонування закладів. Під час дискусії прийнято рішення, що координацію діяльності закладів освіти протягом 8 місяців 2018 року (до початку нового навчального року) здійснюватиме відділ освіти Жмеринської райдержадміністрації, а медичних закладів первинної ланки протягом першого кварталу нового року – центр первинної медико-санітарної допомоги.

За словами Гніванського міського голови Володимира Кулешова  територіальна громада готова перераховувати субвенцію та надавати фінансову підтримку закладам, допоки в об’єднаній громаді не будуть створені відповідні структурні підрозділи.

Варто зазначити, що 29 жовтня 2017 року відбулись перші місцеві вибори голови та депутатського корпусу Гніванської міської об’єднаної територіальної громади. До її складу увійшли два села сусіднього Жмеринського району  – Могилівка та Демидівка.

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 16:48 Переглядів: 444

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація