Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Функціонування освітніх та медичних закладів об’єднаної територіальної громади обговорили на спільній нараді Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова Жмеринської районної державної адміністрації Олег Легеза, разом із головою районної ради Василем Малярчуком, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ провів зустріч із головою Гніванської міської об’єднаної територіальної громади Володимиром Кулешовим.

В ході зустрічі обговорювались питання функціонування в 2018 році закладів освіти, медицини, забезпечення соціальними послугами пільгових категорій громадян на території сіл Демидівки та Могилівки Жмеринського району, які увійшли до складу Гніванської міської ОТГ Тиврівського району.

– Найголовніша наша мета – розробити стратегію співпраці без ризиків для населення, – зазначив депутат обласної Ради Олег Легеза.

Учасники засідання висловлювали свої пропозиції та бачення щодо утримання та функціонування закладів. Під час дискусії прийнято рішення, що координацію діяльності закладів освіти протягом 8 місяців 2018 року (до початку нового навчального року) здійснюватиме відділ освіти Жмеринської райдержадміністрації, а медичних закладів первинної ланки протягом першого кварталу нового року – центр первинної медико-санітарної допомоги.

За словами Гніванського міського голови Володимира Кулешова  територіальна громада готова перераховувати субвенцію та надавати фінансову підтримку закладам, допоки в об’єднаній громаді не будуть створені відповідні структурні підрозділи.

Варто зазначити, що 29 жовтня 2017 року відбулись перші місцеві вибори голови та депутатського корпусу Гніванської міської об’єднаної територіальної громади. До її складу увійшли два села сусіднього Жмеринського району  – Могилівка та Демидівка.

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 16:48 Переглядів: 401

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація