12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Гайсин потребує модернізації системи водопостачання Роздрукувати

Гайсинщина стала 21 районом, який відзвітував перед керівництвом області про результати роботи у І кварталі поточного року. 9 квітня голові облдержадміністрації Іванові Мовчану та першому заступнику голови обласної Ради Ігорю Кревському доповідав голова Гайсинської райдержадміністрації Сергій Скіць.

Серед традиційних питань, які знаходяться під контролем районної та обласної влади, – ремонти медичних закладів, шкіл та дитячих садків, облаштування центру адміністративних послуг, будівництво доступного житла, заготівля молока та благоустрій.

Щодо останнього, то у поточному році цьому питанню найбільше планують приділити увагу у районному центрі – Гайсині. Під час наради Сергій Скіць презентував заходи щодо ремонту доріг, пішохідних частин, місць відпочинку, фасадів тощо.

– Також ми плануємо прибрати кіоски, МАФи по вулиці 1-го Травня. На сьогодні ведеться підготовча робота, повідомлені підприємці, – сказав Сергій Скіць.

Крім того, голова райдержадміністрації наголосив на проблемі, яка довгий час залишається нагальною для Гайсина. Це незадовільна система водопостачання, яка на сьогодні дозволяє лише погодинно подавати воду жителям. Як зазначають фахівці, наявна нині свердловина неспроможна забезпечити ціле місто водою. Потрібно або будувати нову свердловину, або розглянути питання передачі у комунальну власність і відповідно користування свердловини, яка належить Міністерству оборони.

Іван Мовчан обіцяв вивчити запропонований варіант вирішення питання і обговорити його у міністерстві.

Перший заступник голови облради Ігор Кревський похвалив район за своєчасну роботу над стратегіями розвитку територіальних громад – усі 27 місцевих рад наразі виконали цю роботу, ухваливши на своїх сесіях відповідні рішення. Однак грантова робота на Гайсинщині, за словами І.Кревського, практично нульова.

– Це не той рівень, який повинен бути у такому кадрово та інтелектуально багатому районі, – зауважив він.

З іншого боку на Гайсинщині позитивно оцінили бібліотечну справу як кращу в області.  

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 15:07 Переглядів: 888

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація