26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Гайсин потребує модернізації системи водопостачання Роздрукувати

Гайсинщина стала 21 районом, який відзвітував перед керівництвом області про результати роботи у І кварталі поточного року. 9 квітня голові облдержадміністрації Іванові Мовчану та першому заступнику голови обласної Ради Ігорю Кревському доповідав голова Гайсинської райдержадміністрації Сергій Скіць.

Серед традиційних питань, які знаходяться під контролем районної та обласної влади, – ремонти медичних закладів, шкіл та дитячих садків, облаштування центру адміністративних послуг, будівництво доступного житла, заготівля молока та благоустрій.

Щодо останнього, то у поточному році цьому питанню найбільше планують приділити увагу у районному центрі – Гайсині. Під час наради Сергій Скіць презентував заходи щодо ремонту доріг, пішохідних частин, місць відпочинку, фасадів тощо.

– Також ми плануємо прибрати кіоски, МАФи по вулиці 1-го Травня. На сьогодні ведеться підготовча робота, повідомлені підприємці, – сказав Сергій Скіць.

Крім того, голова райдержадміністрації наголосив на проблемі, яка довгий час залишається нагальною для Гайсина. Це незадовільна система водопостачання, яка на сьогодні дозволяє лише погодинно подавати воду жителям. Як зазначають фахівці, наявна нині свердловина неспроможна забезпечити ціле місто водою. Потрібно або будувати нову свердловину, або розглянути питання передачі у комунальну власність і відповідно користування свердловини, яка належить Міністерству оборони.

Іван Мовчан обіцяв вивчити запропонований варіант вирішення питання і обговорити його у міністерстві.

Перший заступник голови облради Ігор Кревський похвалив район за своєчасну роботу над стратегіями розвитку територіальних громад – усі 27 місцевих рад наразі виконали цю роботу, ухваливши на своїх сесіях відповідні рішення. Однак грантова робота на Гайсинщині, за словами І.Кревського, практично нульова.

– Це не той рівень, який повинен бути у такому кадрово та інтелектуально багатому районі, – зауважив він.

З іншого боку на Гайсинщині позитивно оцінили бібліотечну справу як кращу в області.  

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 15:07 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація