Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Гайсин потребує модернізації системи водопостачання Роздрукувати

Гайсинщина стала 21 районом, який відзвітував перед керівництвом області про результати роботи у І кварталі поточного року. 9 квітня голові облдержадміністрації Іванові Мовчану та першому заступнику голови обласної Ради Ігорю Кревському доповідав голова Гайсинської райдержадміністрації Сергій Скіць.

Серед традиційних питань, які знаходяться під контролем районної та обласної влади, – ремонти медичних закладів, шкіл та дитячих садків, облаштування центру адміністративних послуг, будівництво доступного житла, заготівля молока та благоустрій.

Щодо останнього, то у поточному році цьому питанню найбільше планують приділити увагу у районному центрі – Гайсині. Під час наради Сергій Скіць презентував заходи щодо ремонту доріг, пішохідних частин, місць відпочинку, фасадів тощо.

– Також ми плануємо прибрати кіоски, МАФи по вулиці 1-го Травня. На сьогодні ведеться підготовча робота, повідомлені підприємці, – сказав Сергій Скіць.

Крім того, голова райдержадміністрації наголосив на проблемі, яка довгий час залишається нагальною для Гайсина. Це незадовільна система водопостачання, яка на сьогодні дозволяє лише погодинно подавати воду жителям. Як зазначають фахівці, наявна нині свердловина неспроможна забезпечити ціле місто водою. Потрібно або будувати нову свердловину, або розглянути питання передачі у комунальну власність і відповідно користування свердловини, яка належить Міністерству оборони.

Іван Мовчан обіцяв вивчити запропонований варіант вирішення питання і обговорити його у міністерстві.

Перший заступник голови облради Ігор Кревський похвалив район за своєчасну роботу над стратегіями розвитку територіальних громад – усі 27 місцевих рад наразі виконали цю роботу, ухваливши на своїх сесіях відповідні рішення. Однак грантова робота на Гайсинщині, за словами І.Кревського, практично нульова.

– Це не той рівень, який повинен бути у такому кадрово та інтелектуально багатому районі, – зауважив він.

З іншого боку на Гайсинщині позитивно оцінили бібліотечну справу як кращу в області.  

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 15:07 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація