Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Галузь охорони здоров’я Роздрукувати

Медики Вінниччини підбили підсумки роботи у 2011 році

24 лютого в обласному клінічному госпіталі для інвалідів Вітчизняної війни відбулось засідання розширеної колегії управління охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, на якій було підсумовано результати діяльності медичної галузі області у 2011 році, а також напрацьовано актуальні завдання на 2012 рік.
У засіданні колегії взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, начальник управління охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко, представники медичної галузі Вінниччини.

Як зазначила Лідія Діденко, за результатами першого етапу реалізації пілотного проекту реформування системи охорони здоров’я на Вінниччині наша область визнана кращою в порівнянні з іншими областями України – учасниками експерименту.
Підсумовуючи колегію, Юрій Медведєв подякував працівникам галузі охорони здоров’я за досягнуті здобутки у завершенні першого етапу реформування первинної та вторинної ланки медичної допомоги. Також він зазначив, що у медичній галузі нашого регіону існує ще низка проблем. Зокрема, залишається невирішеним питання передачі майнових комплексів районних та міських закладів охорони здоров’я до спільної власності територіальних громад області; приведення у відповідність матеріально-технічної бази новостворених Центрів ПМСД. Потребує іншого підходу вирішення кадрового потенціалу, зокрема, низький соціальний захист медичних працівників відіграє чи не найважливішу роль у мотивації їхньої діяльності та в питанні перекваліфікації спеціалістів.
Юрій Медведєв наголосив, що реформування системи охорони здоров’я задля покращення надання населенню якісних медичних послуг залишається пріоритетним напрямом діяльності обласної Ради. Відтак для впровадження згаданих цілей, потрібно більш інтенсивно продовжувати роботу щодо залучення додаткових коштів обласного бюджету для створення на території області регіонального перинатального Центру.

Повернутись Створено: 24 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація