Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Газета «Вінниччина» – трибуна для самоврядців області Роздрукувати

Попри стрімкий розвиток електронних ЗМІ, газета «Вінниччина» залишається провідним ретранслятором новин місцевого врядування, особливо це стосується віддалених районів області. Про це 10 січня під час засідання Координаційної ради при голові обласної Ради поінформувала головний редактор видання Любов Добринська. Вона зауважила, що газету читають чимало освітян, медиків, фахівців галузі культури, про що свідчать систематичні відгуки читачів на журналістські матеріали.

– Тому депутатам слід пам’ятати, що «Вінниччина» була і залишається трибуною для органів місцевого самоврядування. Хотілося б, щоб депутати через нашу газету доносили свою позицію із важливих для жителів питань. І щоб якомога більша кількість вінничан була споживачами цієї інформації, – наголосила головний редактор видання.

– Слід вивчати і поширювати на сторінках газети позитивний досвід розв’язання соціально-економічних проблем на місцях, розвитку соціальної інфраструктури, залучення додаткових коштів через конкурси та грантові програми, – підказав теми для статей С.Татусяк.

Голова обласної ради спільно із головним редактором закликав голів районних рад та міст обласного значення агітувати за передплату видання.

– Свого часу газета виходила стотисячним накладом. Сьогодні кількість передплатників становить майже 50 тисяч. Але у порівнянні із 2010 роком, коли кількість охочих регулярно читати «Вінниччину» впала до 47 тисяч, – це безсумнівний здобуток, – зауважила Л.Добринська.

 С.Татусяк наголосив, що журналістам і депутатському корпусу потрібно активно працювати у напрямі популяризації «ветерана» друкованої справи Вінниччини.

– Вважаю, що питання передплати має перебувати під постійним контролем районних, міських рад протягом року, – завершив думку голова облради.

Довідково:

Головна газета області була заснована у 1917 році. Під різними назвами видання виходить вже понад 97 років. Останніх 20 років воно відоме як «Вінниччина», але незмінним залишався його курс – оперативно й правдиво поширювати інформацію про здобутки області, її економічні й соціальні напрямки. Сьогодні видання виходить двічі на тиждень. Разовий тираж становить близько 25 тисяч екземплярів. Передплату можна оформити через відділення «Укрпошти».

 

 

Повернутись Створено: 10 січня 2014 року, 18:00 Переглядів: 3474

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація