Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Газета «Вінниччина» – трибуна для самоврядців області Роздрукувати

Попри стрімкий розвиток електронних ЗМІ, газета «Вінниччина» залишається провідним ретранслятором новин місцевого врядування, особливо це стосується віддалених районів області. Про це 10 січня під час засідання Координаційної ради при голові обласної Ради поінформувала головний редактор видання Любов Добринська. Вона зауважила, що газету читають чимало освітян, медиків, фахівців галузі культури, про що свідчать систематичні відгуки читачів на журналістські матеріали.

– Тому депутатам слід пам’ятати, що «Вінниччина» була і залишається трибуною для органів місцевого самоврядування. Хотілося б, щоб депутати через нашу газету доносили свою позицію із важливих для жителів питань. І щоб якомога більша кількість вінничан була споживачами цієї інформації, – наголосила головний редактор видання.

– Слід вивчати і поширювати на сторінках газети позитивний досвід розв’язання соціально-економічних проблем на місцях, розвитку соціальної інфраструктури, залучення додаткових коштів через конкурси та грантові програми, – підказав теми для статей С.Татусяк.

Голова обласної ради спільно із головним редактором закликав голів районних рад та міст обласного значення агітувати за передплату видання.

– Свого часу газета виходила стотисячним накладом. Сьогодні кількість передплатників становить майже 50 тисяч. Але у порівнянні із 2010 роком, коли кількість охочих регулярно читати «Вінниччину» впала до 47 тисяч, – це безсумнівний здобуток, – зауважила Л.Добринська.

 С.Татусяк наголосив, що журналістам і депутатському корпусу потрібно активно працювати у напрямі популяризації «ветерана» друкованої справи Вінниччини.

– Вважаю, що питання передплати має перебувати під постійним контролем районних, міських рад протягом року, – завершив думку голова облради.

Довідково:

Головна газета області була заснована у 1917 році. Під різними назвами видання виходить вже понад 97 років. Останніх 20 років воно відоме як «Вінниччина», але незмінним залишався його курс – оперативно й правдиво поширювати інформацію про здобутки області, її економічні й соціальні напрямки. Сьогодні видання виходить двічі на тиждень. Разовий тираж становить близько 25 тисяч екземплярів. Передплату можна оформити через відділення «Укрпошти».

 

 

Повернутись Створено: 10 січня 2014 року, 18:00 Переглядів: 3617

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація