23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Газета «Вінниччина» – трибуна для самоврядців області Роздрукувати

Попри стрімкий розвиток електронних ЗМІ, газета «Вінниччина» залишається провідним ретранслятором новин місцевого врядування, особливо це стосується віддалених районів області. Про це 10 січня під час засідання Координаційної ради при голові обласної Ради поінформувала головний редактор видання Любов Добринська. Вона зауважила, що газету читають чимало освітян, медиків, фахівців галузі культури, про що свідчать систематичні відгуки читачів на журналістські матеріали.

– Тому депутатам слід пам’ятати, що «Вінниччина» була і залишається трибуною для органів місцевого самоврядування. Хотілося б, щоб депутати через нашу газету доносили свою позицію із важливих для жителів питань. І щоб якомога більша кількість вінничан була споживачами цієї інформації, – наголосила головний редактор видання.

– Слід вивчати і поширювати на сторінках газети позитивний досвід розв’язання соціально-економічних проблем на місцях, розвитку соціальної інфраструктури, залучення додаткових коштів через конкурси та грантові програми, – підказав теми для статей С.Татусяк.

Голова обласної ради спільно із головним редактором закликав голів районних рад та міст обласного значення агітувати за передплату видання.

– Свого часу газета виходила стотисячним накладом. Сьогодні кількість передплатників становить майже 50 тисяч. Але у порівнянні із 2010 роком, коли кількість охочих регулярно читати «Вінниччину» впала до 47 тисяч, – це безсумнівний здобуток, – зауважила Л.Добринська.

 С.Татусяк наголосив, що журналістам і депутатському корпусу потрібно активно працювати у напрямі популяризації «ветерана» друкованої справи Вінниччини.

– Вважаю, що питання передплати має перебувати під постійним контролем районних, міських рад протягом року, – завершив думку голова облради.

Довідково:

Головна газета області була заснована у 1917 році. Під різними назвами видання виходить вже понад 97 років. Останніх 20 років воно відоме як «Вінниччина», але незмінним залишався його курс – оперативно й правдиво поширювати інформацію про здобутки області, її економічні й соціальні напрямки. Сьогодні видання виходить двічі на тиждень. Разовий тираж становить близько 25 тисяч екземплярів. Передплату можна оформити через відділення «Укрпошти».

 

 

Повернутись Створено: 10 січня 2014 року, 18:00 Переглядів: 3349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація