Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник зустрівся з трудовим колективом газети «Вінниччина» Роздрукувати

29 грудня  голова обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч із трудовим колективом обласного комунального підприємства - “Редакція газети Вінницької обласної Ради “Вінниччина”. Візит очільника найвищого представницького органу влади Вінниччини мав на меті – вислухати думку працівників і журналістів щодо подальшого розвитку газети.

Відбулась зацікавлена розмова  між головою обласної Ради і працівниками колективу газети, зокрема, обговорено перспективи розвитку газети, вдосконалення редакційної політики, формування позитивного іміджу видання, яке було б цікавим для читачів і доступним для мешканців Вінниччини. Анатолій Олійник відповів на питання, які хвилювали присутніх і висловив своє бачення щодо майбутнього газети.

- Газета має оперативно і об’єктивно висвітлювати важливі теми і сприяти у вирішенні проблем громадян. Не може бути читач бути  задоволений тим, що він чекає вашу газету декілька днів для того щоб прочитати у ній про те, що інші засоби масової інформації вже опублікували у своїх виданнях. Якщо ми не будемо використовувати сучасні технології, то не зможемо завоювати повагу читача. Не може в двадцять першому столітті бути нормальної роботи газети, якщо вона буде використовувати застарілі методи і технології. Вважаю, що між черговими випусками номерів  газет ви маєте бути в інформаційному просторі. Цим самим ви підтримаєте свій імідж,- сказав Анатолій Олійник.

Також очільник обласної Ради розповів про процедуру призначення керівників комунальних установ, яка буде запроваджена обласною Радою після затвердження сесією обласної Ради порядку призначення керівників, наголосивши, що цей документ є  регуляторним актом, який повинен пройти реєстрацію і громадське обговорення. Анатолій Олійник привітав колектив газети з Новим Роком і Різдвом Христовим та підкреслив, що в подальшому усі конструктивні пропозиції трудового колективу будуть враховані.

 

 

Повернутись Створено: 29 грудня 2015 року, 18:39 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація