5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Газеті «Вінниччина» – 100 років Роздрукувати

Газета «Вінниччина» – одне із найстаріших періодичних видань Поділля, в нинішньому році відзначає своє 100-річчя з часу заснування. Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк привітав редакцію газети з визначною подією.

– Перше століття газети – це солідна дата, яка уособлює в собі великий відрізок пройденого шляху. А він був непростим і нелегким. В повоєнні роки – буремним, але наповненим творчістю та прагненням писати правду. Після 1944 року під назвою «Вінницька правда» газета проіснувала майже шість десятків років та невдовзі змінила свою назву на «Вінниччина». Проходячи процес роздержавлення, редакція газети вчиться та переорієнтовується на нові вимоги часу і враховує вимогливість читача, – зазначив Михайло Володимирович у своєму вітальному слові.

Перед присутніми на урочистому заході виступили директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, голова Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук, заслужений працівник культури України, директор обласного центру народної творчості Тетяна Цвігун, кореспондент газети Юрій Сегеда, постійна читачка Валентина Єфімова.

Доктор історичних наук, професор кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, почесний краєзнавець України Сергій Гальчак разом зі старостою групи кафедри Зоряною Кузьомою привітали редакцію газети та першого заступника редактора Юрія Чорного зі 100-річчям заснування «Вінниччини».

Присутні на урочистій зустрічі студенти педагогічного університету мали змогу оглянути виставку газет «Перше століття газети «Вінниччина» з ретрофонду Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва.

Повернутись Створено: 20 вересня 2017 року, 17:20 Переглядів: 2759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація