23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Газеті «Вінниччина» – 100 років Роздрукувати

Газета «Вінниччина» – одне із найстаріших періодичних видань Поділля, в нинішньому році відзначає своє 100-річчя з часу заснування. Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк привітав редакцію газети з визначною подією.

– Перше століття газети – це солідна дата, яка уособлює в собі великий відрізок пройденого шляху. А він був непростим і нелегким. В повоєнні роки – буремним, але наповненим творчістю та прагненням писати правду. Після 1944 року під назвою «Вінницька правда» газета проіснувала майже шість десятків років та невдовзі змінила свою назву на «Вінниччина». Проходячи процес роздержавлення, редакція газети вчиться та переорієнтовується на нові вимоги часу і враховує вимогливість читача, – зазначив Михайло Володимирович у своєму вітальному слові.

Перед присутніми на урочистому заході виступили директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, голова Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук, заслужений працівник культури України, директор обласного центру народної творчості Тетяна Цвігун, кореспондент газети Юрій Сегеда, постійна читачка Валентина Єфімова.

Доктор історичних наук, професор кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, почесний краєзнавець України Сергій Гальчак разом зі старостою групи кафедри Зоряною Кузьомою привітали редакцію газети та першого заступника редактора Юрія Чорного зі 100-річчям заснування «Вінниччини».

Присутні на урочистій зустрічі студенти педагогічного університету мали змогу оглянути виставку газет «Перше століття газети «Вінниччина» з ретрофонду Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва.

Повернутись Створено: 20 вересня 2017 року, 17:20 Переглядів: 2236

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація