03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур виступив на розширеному засіданні колегії Пенсійного фонду Роздрукувати

26 липня 2016 року відбулось розширене засідання колегії Пенсійного фонду України у Вінницькій області. У засіданні колегії взяло участь керівництво Головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області, представники територіальних управлінь фонду, представники банківських установ області, Укрпошти. Обласну Раду на цьому заході представляв голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Голова бюджетної комісії виступив перед присутніми та поінформував про результати роботи обласної Ради за перше півріччя 2016 року та плани діяльності у другій половині року. Геннадій Мазур детально зупинився на показниках виконання місцевих бюджетів області за 6 місяців 2016 року. Зазначив, що по обласному бюджету на останній сесії було перерозподілено понад 39 млн.грн понадпланових надходжень, які уже спрямовано на фінансування пріоритетних програм соціально-економічного розвитку області.

Також голова бюджетної комісії зупинився на проблемних питаннях, які існують в бюджетній та пенсійній системах. Однією з головних із них є забезпечення високих темпів росту заробітних плат та виведення їх із тіні, що повинно дати зростання податкових платежів до бюджетів різного рівня та надходження єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду. Геннадій Мазур наголосив, що над цією пріоритетною задачею обласна влада повинна працювати спільно із органами фіскальної служби, пенсійного фонду, іншими структурами. Тільки так можна буде забезпечити високий результат. 

Повернутись Створено: 26 липня 2016 року, 13:44 Переглядів: 749

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація