5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Генеральний Консул Румунії перебуває з робочим візитом у Вінниці Роздрукувати

6 вересня відбулася зустріч керівництва області з Генеральним Консулом Румунії в м. Чернівці Елеонорою Молдован. Вінниччину представляли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій  і директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації  Володимир Мережко.

В ході офіційного прийому керівники обговорили з Консулом Румунії сегмент транскордонного партнерства та впроваджені двома країнами спільні проекти.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що між Україною та Румунією існує діалог і українці вже бачать результати розвитку Румунії, як європейської держави.

– Співпраця Вінницької області з Ясським повітом Румунії за останні кілька років активізується та має гарні перспективи, – сказав Анатолій Олійник. – Наразі актуальним є питання будівництва мосту від Ямполя Вінницької області до першої залізничної станції в Молдові. Цей проект є однією зі складових розвитку транскордонного співробітництва між Україною та Євросоюзом. Адже міст стане найкоротшим шляхом жителів Вінниччини до Європи.

Про співпрацю нашої області з Ясським повітом Румунії розповів голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Пишаємося співпрацею з сусідньою Румунією, адже маємо багато вдалих спільних проектів, – зазначив Валерій Коровій. – Цього року керівництво Ясського повіту Румунії вперше організовує оздоровлення наших дітей загиблих воїнів АТО на своїй території. Минулого року наші голови райдержадміністрацій відвідали Ясський повіт, а згодом представники Яссів були у нас в області. Румунські студенти приїжджали до Вінниці, спілкувалися зі студентами Вінницького державного педагогічного університету.

Генеральний Консул Румунії в м. Чернівці Елеонора Молдован запевнила, що Румунія завжди підтримувала Україну і продовжуватиме це робити на шляху європейського розвитку.

– На алтар незалежності Румунської держави також покладено дуже багато жертв, молодих військових, які боролися за волю свого народу, – наголосила Елеонора Молдован. – Те ж саме зараз відбувається у вас. Румунський народ і наші посадовці підтримують українців, державний суверенітет України і засуджують окупацію Криму. Така європейська підтримка і надалі продовжуватиметься.

Наприкінці зустрічі сторони домовились про налагодження подальшої співпраці та добросусідських відносин й обмінялись подарунками.

Повернутись Створено: 6 вересня 2018 року, 17:48
Оновлено: 6 вересня 2018 року, 18:01
Переглядів: 506

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація