Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи вчив у Вінниці міських голів. Роздрукувати

2-3 березня у Вінниці перебуває генеральний секретар  Конгресу місцевих регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер.  Він проводить семінар «Мери, лідери змін» для міських голів обраних на виборах-2015. У семінарі беруть участь міські голови Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Житомирської областей.

У перший день візиту Андреас Кіфер зустрічався з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником. Обговорювали питання, пов‘язані з реформою місцевого самоврядування, впровадження принципів Європейської Хартії та участі громадськості у реалізації місцевої політики.

- Все, що відбувається у країні в плані децентралізації для нас вкрай важливо, - наголосив Анатолій Дмитрович. -Особливо у розрізі вчорашньої події – ми зареєстрували проект рішення про створення Агенції регіонального розвитку. Механізми взаємодії запущені іце матиме свої результати. Наприклад, на Вінниччині сільські бюджети вже отримали більше 1 млрд грн, які раніше йшли у державний бюджет. Зараз сільські та селищні ради самі можуть розпоряджатися цими коштами.

Андреас Кіфер відзначив, що Україна є членом європейської спільноти як країна з перспективами.

- 45 мільойнів євро, які країни Ради Європи вже інвестивували в Україну, мають на меті підтримати вашу державу у розвитку децентралізації, - сказав генеральний секретар. – Немає єдиної моделі, яка б працювала у всіх країнах. Ми даємо напрямок, а ви під свої реалії корегуєте програму розвитку.Ми допомагтиу розумінні ролі та обов‘язків, які покладаються на міських голів, сприяти залученню громадскості до прийняття рішень на місцевому рівні та вдосконалювати етичні стандарти в політиці для прийняття рішень.

У зустрічі також брали участь Світлана Грищенко, керівник проекту Конгресу Ради Європи „Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні” та Енріко Мартіал, представник „Агенції співробітництва та розвитку Італії”.

Повернутись Створено: 2 березня 2016 року, 16:51 Переглядів: 1466

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація