23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи вчив у Вінниці міських голів. Роздрукувати

2-3 березня у Вінниці перебуває генеральний секретар  Конгресу місцевих регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер.  Він проводить семінар «Мери, лідери змін» для міських голів обраних на виборах-2015. У семінарі беруть участь міські голови Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Житомирської областей.

У перший день візиту Андреас Кіфер зустрічався з головою Вінницької облради Анатолієм Олійником. Обговорювали питання, пов‘язані з реформою місцевого самоврядування, впровадження принципів Європейської Хартії та участі громадськості у реалізації місцевої політики.

- Все, що відбувається у країні в плані децентралізації для нас вкрай важливо, - наголосив Анатолій Дмитрович. -Особливо у розрізі вчорашньої події – ми зареєстрували проект рішення про створення Агенції регіонального розвитку. Механізми взаємодії запущені іце матиме свої результати. Наприклад, на Вінниччині сільські бюджети вже отримали більше 1 млрд грн, які раніше йшли у державний бюджет. Зараз сільські та селищні ради самі можуть розпоряджатися цими коштами.

Андреас Кіфер відзначив, що Україна є членом європейської спільноти як країна з перспективами.

- 45 мільойнів євро, які країни Ради Європи вже інвестивували в Україну, мають на меті підтримати вашу державу у розвитку децентралізації, - сказав генеральний секретар. – Немає єдиної моделі, яка б працювала у всіх країнах. Ми даємо напрямок, а ви під свої реалії корегуєте програму розвитку.Ми допомагтиу розумінні ролі та обов‘язків, які покладаються на міських голів, сприяти залученню громадскості до прийняття рішень на місцевому рівні та вдосконалювати етичні стандарти в політиці для прийняття рішень.

У зустрічі також брали участь Світлана Грищенко, керівник проекту Конгресу Ради Європи „Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні” та Енріко Мартіал, представник „Агенції співробітництва та розвитку Італії”.

Повернутись Створено: 2 березня 2016 року, 16:51 Переглядів: 1418

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація