Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Геннадій МАЗУР: „РАЗОМ МИ – СИЛА” Роздрукувати

Завершується 2015-й рік. В історію незалежної України він впишеться разом з багатьма подіями на Сході, змінами в законодавстві, успіхами та недоліками. А ще запам’ятається виборами до місцевих рад. Все те вже в історичному минулому. Життя у 2016-му продовжуватиметься, творитимемо його разом з тими, кому довірили 25 жовтня. З одним таким депутатом обласної Ради від Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина” Геннадієм Мазуром наш кореспондент провів бесіду.

 

Геннадію Федоровичу, Вам довірили виборці представляти їхні інтереси в обласній Раді. Як плануєте захищати простолюд  на обласному рівні?

– Конкретними справами. По-перше, я входжу з своїми колегами по фракції ВО „Батьківщина” до коаліційної більшості, що дасть можливість приймати змістовні рішення, які захищатимуть інтереси усіх верств населення. Розуміючи те, що обласна Рада – не рівень Верховної, ми з колегами направили звернення до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з вимогою переглянути рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, бо їх стрімкий ріст та скасування пільг без зростання зарплат та пенсій в умовах економічної кризи є недопустимим. Тож у зверненні ми вимагали жорсткої боротьби з корупцією, адже не можна далі високопосадовцям жити за рахунок простих людей, обдираючи їх до останньої копійочки, не можуть бути такі високі ціни за комунальні послуги, газ. При цьому не повинні бути задіяні посередники, через яких прокручуються значні суми коштів рядових громадян.

Гадаю, що це звернення підтримають небайдужі урядовці та члени парламенту, які повинні бути слугами свого народу і мусять чути й виконувати його волю.

По-друге, шістдесят сім депутатів обласної Ради з восьмидести чотирьох довірили мені очолити комісію з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Це дасть мені змогу контролювати надходження та використання бюджетних коштів і спрямовувати їх в конткрентне русло – на розвиток територіальних громад і бюджетної сфери, а також шукати резерви для наповнення дохідної частини обласного бюджету.

Відомо, що напередодні виборів ви, разом з дружиною, вклали чималі кошти у розвиток інфраструктури населених пунктів вашого виборчого округу, допомагали закладам бюджетної сфери. Виборцям обіцяли працювати над цим повсякденно. Але вибори закінчилися, а обіцянки впроваджуються у життя?

– Так! І повсякденно, хоча я сьогодні на постійній основі працюю в обласній Раді. Мені відомі всі проблеми округу. Пам’ятаєте, як у жовтні за мого сприяння був проведений ямковий ремонт дороги від Гордіївського шляху до Тростянчика? Тоді я розумів, що робота виконана на недостатньому рівні. Тож ще до оголошення результатів виборів домовився за шістдесят тонн асфальту для продовження ремонту. Але так склалося, що температурний режим не дозволяв якісно провести роботи і за вітром пустити чималі кошти, тому їх відкладено до весни, а дорогу від Тростянця до повороту все-таки частково поремонтовано – люди не повинні бити свої машини по бездоріжжю.

Знову з родиною взялися за допомогу Тростянецькій школі-гімназії. На третьому поверсі тут подувся паркет, тому було придбано 160 квадратних метрів кахлевої плитки, яка буде встелена замість понівеченої підлоги під час зимових канікул.

Хотілося порадувати й дітей. На день Святого Миколая я з депутатом районної ради Володимиром Пересуньком завіз у школу й дитсадок села Глибочок подарунки для кожного вихованця, а напередодні Нового року  такі подарунки вручені дітям Тростянчика, Демидівки, Четвертинівки, Гордіївки, Оляниці, Великої Стратіївки. Подарунки в подальшому вручатимуться й у інших шкільних та дошкільних навчальних закладах.

Розумію, що багатьом селянам сьогодні необхідно знати про те, що робиться в Україні й нашому районі, але не кожен з них має доступ до Інтернету, та й коштів на передплату газет не в кожного вистачає. Тому я прийняв рішення і передплатив 170 примірників районної газети „Тростянецькі вісті” для малозахищених верств населення свого виборчого округу, зокрема, територіальних громад Тростянця, Тростянчика, Демидівки, Гордіївки, Глибочка, Оляниці та Четвертинівки, оскільки вважаю, що це видання є правдивим і демократичним.

Разом з сім’єю сприяємо волонтерам району, виділяючи бійцям медикаменти та кошти благодійному фонду „Тростянеччина” на поїздки в зону АТО.

Це не повний перелік моїх обіцянок. І чи варто сьогодні говорити про їх виконання? Я – людина слова. І зроблю все можливе, щоб слово з ділом не розійшлося.

Чи маєте план депутатської діяльності на усю каденцію?

Так, маю. Але плани міняються, бо ми не живемо одним днем, і десь завтра може назріти проблема, про яку ми сьогодні не можемо знати. Тож найближчим часом у Тростянці планую відкрити свою громадську приймальну, до якої заходитимуть виборці з пропозиціями. По-можливості, вирішуватиму і впроваджуватиму їх у життя.

А маєте якісь побажання колегам по депутатському корпусу, територіальним громадам?

– Побажання? Звісно! Мої колеги-тростянчани по обласному депутатському цеху досить самодостатні люди, які могли б вирішити питання не в одному населеному пункті. І я хотів би, аби наші зусилля були спрямовані не в тому, хто, скільки, і де заробив. Наша діяльність має бути прозорою, що в декларації, що в людській гідності. Ми повинні долучатися до розроблення програм розвитку територіальних громад, робити усе можливе для того, аби участь у конкурсах наших рад вигравали саме наші громади. Я до цього готовий і сприятиму будь-якій ініціативі.

А жителям області бажаю миру в родинах, миру в Україні при здоров’ї, достатку і благополуччі. Хай кожен день єднає нас у наших миролюбивих помислах, хай наступить мир і кожен українець повернеться з війни живим і неушкодженим. Тримайтеся, родини загиблих Олександра Притики, Миколи Мельника, Олександра Черепахи та Володимира Куйбіди! Вічна пам’ять про них житиме у наших серцях і чим зможемо, тим допомагатимемо вам.

Зі святами вас, Новорічними і Різдвяними! Разом – ми сила! Давайте будемо мужніми і сильними, давайте разом працювати на благо України, бо, як відомо, під лежачий камінь – вода не тече!

Бесіду вів Анатолій САВЧЕНКО

 

Повернутись Створено: 29 грудня 2015 року, 16:26 Переглядів: 2537

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація