5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: «50% ринку в Україні знаходиться в тіні» Роздрукувати

Про обласний бюджет, про бюджет Вінницької області, прожитковий мінімум, мінімальну зарплату, ринок землі, процес децентралізації та виклики 2020 року йшлося під час ефіру на ТРК «Вінниччина». Гостем студії був запрошений голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Він переконаний, 2020 року великі виклики стоятимуть перед галуззю охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту, фізичної культури й спорту в розрізі прийнятого обласного бюджету на 2020 рік. Причина – суттєве зменшення фінансових показників у частині державних субвенцій. Чому так трапилось і чи зменшився реально обласний бюджет? Особливості процесу децентралізації та їхнього впливу на формування головного фінансового документа області – за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=8sAMNA2v55M&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0GNZKqOj8NLZ_AzgXSmtb-R3UcFOyXAvgEGZ4mXfQUypHW1YXhpje3UZg

Повернутись Створено: 26 грудня 2019 року, 11:00 Переглядів: 359

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація