23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Мазур: «Цей ресурс потрібно використовувати в інтересах людей» Роздрукувати

За активного сприяння депутата обласної Ради, голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура минулої середи у Тростянецькому районі відбулась нарада, на якій було розглянуто проблемні питання економічного та соціального розвитку Тростянеччини.

У роботі засідання також взяли участь голова обласного Фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин, голова Вінницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги, доктор сільськогосподарських наук, професор Вінницької Академії неперервної освіти Олександр Мудрак, посадові особи місцевого самоврядування, фермери, керівники відділів райдержадміністрації та районної ради.

Під час зібрання обговорювались актуальні питання, які стосуються розвитку територіальних громад та поліпшення життя людей. Зокрема, щодо будівництва доступного житла, забезпечення стабільним і якісним водопостачанням, підвищення енергоефективності й зменшення споживання енергоресурсів, розвитку особистих підсобних та фермерських господарств.

Перед учасниками наради виступив депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, який зупинився на проблемах формування обласного бюджету, а відтак, і районного; окреслив основні напрями роботи на перспективу щодо залучення якомога більше інвестицій для розвитку економіки району.

В нашій області працює 69 регіональних програм, зокрема, «Власний дім», «Питна вода», програма з енергозбереження й програма підтримки особистих селянських господарств та фермерства. Тому цей ресурс потрібно використовувати в інтересах людей. Я проаналізував, скільки перехідних коштів залишилось на рахунках сільських рад району. На них нараховується в межах 10 мільйонів гривень. Тож є можливість і потрібно думати про перспективу, - акцентував увагу присутніх Геннадій Мазур.

За словами депутата обласної Ради, одна з головних проблем – це ремонт доріг, адже вони нині в досить занедбаному стані. На теренах району розпочата робота зі створення цеху з виробництва асфальту, який і надаватиме допомогу громадам району у проведенні ямкового ремонту доріг місцевого значення та дорогам іншого статусу. До цієї справи залучено підприємства «Агропромшляхіндустрія», «Вінницяоблавтодор». Вже завезено бітум для виробництва асфальту, є домовленості про виділення асфальтозмішувача, грейдера й іншої необхідної техніки.

Однак, ці плани мають реалізовуватись спільними зусиллями усіх, хто користується дорогами, зокрема, й «Миронівським хлібопродуктом», сільськими та селищними радами.

 

Повернутись Створено: 29 лютого 2016 року, 14:42 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація