Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Геннадій Мазур: «Допуск іноземців до українських земель є реальною загрозою нашій економічній та продовольчій безпеці» Роздрукувати

12 вересня під головування Геннадія Мазура та за участі депутата обласної Ради 7 скликання Олега Коров’ячука, керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко, директорів департаментів облдержадміністрації та керівників низки комунальних підприємств відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський детально ознайомив депутатів із проєктом рішення про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік» (зі змінами), який був підтриманий членами комісії.

В роботі комісії взяв участь письменник Владилен Зорін, який висловив свою вдячність членам комісії та голові комісії, зокрема, за надану фінансову підтримку у виданні книги «Начало». Адже письменник неодноразово звертався і до депутатів Верховної Ради України, але знайшов підтримку та розуміння саме в обласній Раді.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко презентувала присутнім запропоновані зміни до Регламенту обласної Ради. Депутати підтримали зміни, але внесли свої пропозиції, які будуть розглянуті на сесії обласної Ради.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович ознайомила членів комісії з низкою проєктів рішень, які стосуються створення комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я.

До запропонованих проєктів рішень головою комісії Геннадієм Мазуром було внесено зміни, адже основним завданням реформування закладів охорони здоров’я є перетворення їх у комунальні некомерційні підприємства. Що надасть їм можливість самостійно господарювати та приймати рішення щодо поточного управління, кадрової політики, укладення договорів, встановлення заробітної плати без прив’язки до тарифної сітки, заохочення та стимулювання працівників. Підприємства зможуть самостійно визначати свою структуру, ефективно розпоряджатись ресурсами, виходячи із затверджених показників фінансових планів.

– Нам потрібно рухатися у напрямі надання якісних медичних послуг на рівні європейських держав, – наголосив Геннадій Мазур.

За ініціативи депутата обласної Ради 7 скликання Сергія Лановика підтримано проєкт рішення, який стосується звернення до Президента України щодо майбутнього продажу землі.

Скасування мораторію та запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення є одним із кроків, які виходять далеко за рамки сьогодення та визначають подальшу долю не тільки аграрного сектору, а і всієї країни на десятиріччя вперед.

– Одним із найважливіших питань, яке хвилює аграріїв та всіх жителів Вінницької області є, чи стануть українці наймитами на власній землі, чи продовжать і далі в Україні рости земельній латифундії, – вважає Сергій Лановик. – Це не тільки економічне, а й соціальне питання. Там, де землю обробляють малі і середні аграрії – село продовжує жити: у людей є робота, місцеві бюджети отримують податкові надходження, а самі аграрії відіграють ключову роль в підтримці соціального та культурного життя громади. Там, де землю забрали великі агрохолдинги, а особливо холдинги з капіталом іноземного походження, спостерігається інша картина: люди працюють вахтовим методом, а більшість сіл виявляються просто не потрібні, економічно невиправдані, що веде до їхнього повільного знищення.

Геннадій Мазур наголошує на недопущенні поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати українські землі. Забезпеченням цього є внесення відповідних норм до першої частини Конституції України, що можна зробити лише після проведення всеукраїнського референдуму. Невиконання цього та допуск іноземців до Українських земель є реальною загрозою нашій економічній та продовольчій безпеці, а також призведе до наростання соціального напруження та пришвидшеної деградації українського села.

Повернутись Створено: 12 вересня 2019 року, 18:24 Переглядів: 572

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація