5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур ініціював звернення до Міністра соціальної політики України щодо Вінницького УТОСу Роздрукувати

На черговій 27 сесії обласної Ради, яка відбулась 20 грудня, депутати розглянули звернення до Міністра соціальної політики України Андрія Реви та Фонду соціального захисту інвалідів щодо  реалізації пілотного проекту з технічного переоснащення та енергозбереження підприємства об’єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського  товариства сліпих (УТОС)». Його ініціював голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

– Наразі підприємство потребує технічного переоснащення та енергозбереження. Для цього звернувся до Міністра соціальної політики України Андрія Реви з питанням щодо реалізації пілотного проекту для УТОСу, – прокоментував Геннадій Мазур. – Підприємство виробляє глибинні вібраційні насоси п’яти модифікацій, електрокип’ятильники згідно з ДСТУ, електротени, електроплитки, електричні сушки для взуття, у перспективі виготовлення тенів водонагрівальних та для електроплит. Частина продукції, що виготовляється, йде на експорт в Сербію, Чорногорію, Хорватію, Латвію. Наразі люди з порушенням зору змушені виживати на пенсію, а більш активні борються за право працювати у фірмах і компаніях перекладачами, юристами.

Підприємство об’єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)» засноване ще у 1933 році. Нині на ньому працює понад 270 працівників, з них 147 осіб – люди з порушенням зору, а саме: дитинства, праці, війни та армії.

Депутати звернулись з проханням сприяти у виділенні коштів для реалізації пілотного проекту з технічного переоснащення виробництва з урахуванням сучасних технологій – придбання сучасного високопродуктивного, енергозберігаючого обладнання, утеплення фасадів виробничих та адміністративних приміщень з проведенням внутрішньо-ремонтних робіт з сучасним облаштуванням робочих місць для людей з порушенням зору.

Повернутись Створено: 26 грудня 2017 року, 12:15 Переглядів: 1623

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація