Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: «Комунальні підприємства мають бути прибутковими» Роздрукувати

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур провів зустріч з директором Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  облдержадміністрації  Миколою Ткачуком та генеральним директором ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолієм Іванцем щодо напрацювання шляхів підвищення ефективності використання спеціалізованої техніки комунальних підприємств.

– Сьогодні важливо робити акцент на раціональному використанні бюджетних коштів та майна. У співпраці з іншими державними та комунальними підприємствами й установами шляхом напрацювання дорожніх карт можливо досягти максимальних результатів, – наголосив Геннадій Федорович. – Важливо здійснити детальний аналіз існуючої ситуації щодо використання спеціальних засобів, що були придбані за кошти обласного бюджету в попередні періоди та здійснити їх перерозподіл.

Тому спільними зусиллями працюємо над впровадженням чітких та раціональних кроків забезпечення альтернативних джерел енергії для регіону з максимальним економічним і соціальним ефектом для громад.

Окрім цього, Геннадій Мазур відзначив, що поряд із виконанням низки соціальних функцій, які покладені на комунальні підприємства, останні повинні забезпечувати прибутковий рівень діяльності та виступати одним із джерел наповнення обласного бюджету.

Повернутись Створено: 6 травня 2019 року, 15:20
Оновлено: 6 травня 2019 року, 17:12
Переглядів: 531

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація