Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: Кожний свідомий громадянин повинен долучитись до боротьби з коронавірусом Роздрукувати

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур у цей непростий для країни час переймається долею свого рідного Тростянецького району. Тож разом з головним лікарем центральної районної лікарні Анатолієм Гіленком та головним лікарем центру первинної медико-санітарної допомоги Володимиром Пересуньком шукав можливість придбання самого необхідного – медичних масок, рукавиць нітрилових, халатів ізоляційних, антисептиків тощо. Завдячуючи активній депутатській позиції Геннадій Федорович закупив та передав 1500 пар рукавиць та незабаром передасть 10 тисяч медичних масок для потреб центру первинної медико-санітарної допомоги і районної лікарні.

За його пропозицію планується проведення позачергової сесії Тростянецької районної ради щодо виділення коштів на придбання двох кисневих концентраторів високого тиску та закупівлю апарату штучної вентиляції легень з районного бюджету.

– Сьогоднішня ситуація з пандемією короноварісу, саме той випадок, коли політики, олігархи, які заробили великі статки й звикли лікуватися та навчати своїх дітей лише за кордоном, змушені повернутися до України. Тому, саме зараз, коли небо закрите, кордони перекриті, коли жодне сполучення не діє – час для того, аби звернути увагу на стан медицини та освіти своєї рідної країни, – зазначає депутат обласної Ради Геннадій Мазур. – Не потрібно чекати виконання різного роду обіцянок від народних депутатів, необхідно працювати вже і терміново. Враховуючи непросту ситуацію, яка складається в державі, прийняв рішення та надав 20 000 грн для потреб лікарні як благодійну допомогу. Сподіваюсь, ці кошти будуть використані належним чином. Крім того, закликаю  приватних підприємців та небайдужих жителів району долучитись до благодійної акції та допомогти лікарні під час надзвичайної ситуації.

Наразі в районі працює комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тростянецького району». Діяльність закладу спрямована на догляд за особами похилого віку, людьми з інвалідністю, хворими, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги. Тож депутат також надав допомогу для придбання медичних масок, рукавичок, антисептиків для рук.

 

Повернутись Створено: 26 березня 2020 року, 14:14 Переглядів: 283

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація