5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: “Ми повинні зробити все, щоб Чорнобильська катастрофа більше не повторилась” Роздрукувати

7 квітня 2016 року в рамках відзначення 30-ї річниці полинової біди, пройшов вечір-зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який організувала Громадська організація “Союз Чорнобиль України”. Участь у заході прийняв голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

В рамках заходу були обговоренні питання соціального захисту ліквідаторів та постраждалих в наслідок катастрофи Чорнобильській АЕС, забезпечення їх житлом та пільговим медичним обслуговуванням.

В області на обліку в органах соціального захисту населення перебуває 24 тис. 706 осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Обласна Рада та обласна державна адміністрація приділяють значну увагу зазначеній категорії громадян області, що проявляється у забезпеченні їх путівками на санаторно-курортне лікування, безкоштовними рецептами лікарів та наданням послуг із зубопротезування, вирішенні інших соціально-побутових питань.

Геннадій Мазур відзначив, що ми повинні все зробити для того, щоб в майбутньому такої трагедії не було ні в Україні, ні в інших країнах. А для цього обласна влада і депутатський корпус мають забезпечити подальшу підтримку ліквідаторів та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи в рамках діючих обласних програм.

- Я подаю пропозицію Департаменту соціальної політики  Вінницької ОДА та Центру сім’ї та молоді, щоб в кожному районі області зробити соціальні паспорти пільгових категорій  населення, - повідомив Геннадій Федорович. - Там будуть зазначені умови проживання, складу сім’ї, реальні потреби щодо санаторно-курортного, медично-амбулаторного лікування, матеріального становища тощо. Це потрібно аби влада могла оперативно і адекватно реагувати на проблеми незахищених верств населення. І завдання депутатського корпусу - вчасно надати цю допомогу.

Також Геннадій Федорович зазначив, що в зв’язку з перевиконанням бюджету області є необхідність знайти можливість покращення санаторно- курортного обслуговування не тільки учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, але й воїнів-афганців та учасників АТО.

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 14:12 Переглядів: 1134

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація