26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Мазур: “Ми повинні зробити все, щоб Чорнобильська катастрофа більше не повторилась” Роздрукувати

7 квітня 2016 року в рамках відзначення 30-ї річниці полинової біди, пройшов вечір-зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який організувала Громадська організація “Союз Чорнобиль України”. Участь у заході прийняв голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

В рамках заходу були обговоренні питання соціального захисту ліквідаторів та постраждалих в наслідок катастрофи Чорнобильській АЕС, забезпечення їх житлом та пільговим медичним обслуговуванням.

В області на обліку в органах соціального захисту населення перебуває 24 тис. 706 осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Обласна Рада та обласна державна адміністрація приділяють значну увагу зазначеній категорії громадян області, що проявляється у забезпеченні їх путівками на санаторно-курортне лікування, безкоштовними рецептами лікарів та наданням послуг із зубопротезування, вирішенні інших соціально-побутових питань.

Геннадій Мазур відзначив, що ми повинні все зробити для того, щоб в майбутньому такої трагедії не було ні в Україні, ні в інших країнах. А для цього обласна влада і депутатський корпус мають забезпечити подальшу підтримку ліквідаторів та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи в рамках діючих обласних програм.

- Я подаю пропозицію Департаменту соціальної політики  Вінницької ОДА та Центру сім’ї та молоді, щоб в кожному районі області зробити соціальні паспорти пільгових категорій  населення, - повідомив Геннадій Федорович. - Там будуть зазначені умови проживання, складу сім’ї, реальні потреби щодо санаторно-курортного, медично-амбулаторного лікування, матеріального становища тощо. Це потрібно аби влада могла оперативно і адекватно реагувати на проблеми незахищених верств населення. І завдання депутатського корпусу - вчасно надати цю допомогу.

Також Геннадій Федорович зазначив, що в зв’язку з перевиконанням бюджету області є необхідність знайти можливість покращення санаторно- курортного обслуговування не тільки учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, але й воїнів-афганців та учасників АТО.

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 14:12 Переглядів: 999

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація