21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Геннадій Мазур: «Не можна випускати з поля зору проблеми простих людей і найменших громад» Роздрукувати

Добрі справи не повинні залишатися непоміченими, тому ГО «Спіноза» у рамках проекту «Громада для міста» розповідає вінничанам про кращі практики співпраці місцевих рад з меценатами і народними обранцями усіх рівнів. У червні героєм фотовиставки став депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Мазур, обраний у Тростянецькому районі. Це – його округ, зона його відповідальності.

     Окрім представництва інтересів тростянчан у Раді, Геннадій Мазур на своїй малій батьківщині добре відомий, як благодійник. Тому земляки і звертаються, коли йдеться про розвиток кожної із громад, що входять до округу.

     Однією із найнагальніших були і залишаються місцеві дороги. Цьогоріч держава почала фінансувати їх ремонт лише місяць тому. Але людям потрібно діставатися райцентру вже зараз. Відтак, Геннадій Мазур домовився про ремонт дороги на відрізку від смт Тростянець до Глибочка, переконавши обласне керівництво виділити 150 т асфальту. Окрім цього, він сприятиме ремонтові дороги від Тростянця до Ободівки, де фактично відсутнє дорожнє полотно. А торік у жовтні Геннадій Мазур вже залатав відрізок дороги до Тростянчика,  віднайшовши кошти на придбання 24 т асфальту.

      Дбаючи про перспективу, Мазур розробив план створення обласного дорожнього фонду, який дасть змогу збільшити фінансування ремонту доріг на Вінниччині.

      Співпрацює із тростянчанами він і в питанні підтримки земляків, які  служать у зоні АТО. В його активі - численні відвідини подолян, що служать під Бахмуткою і Станицею Луганською, доставка  на передову бійцям 14-ї, 128-ї, 45-ї бригад та військової частини №3008 Національної гвардії України продуктів харчування, медикаментів та військового спорядження. У співпраці з волонтерами з Благодійного фонду «Тростянеччина» побував Геннадій Мазур і під Мар’янкою, в Красногорівці, Ясинуватському та Красноармійському районах, у військових підрозділах біля Горлівки, у Соледарі та Попасній. Опікується пораненими бійцями АТО, які лікуються у військово-медичному клінічному центрі. На честь загиблого земляка Олександра Черепахи встановлено пам’ятник у  с. Скибинці.

     Часто звертаються по допомогу до свого депутата й колективи освітніх закладів Тростянеччини. Його коштом придбано газовий котел для школи у с. Демидівка. А першими його подарунками школі була супутникова антена та безкоштовна екскурсія в дендрологічний парк «Софіївка». Минулоріч придбано покриття і відремонтовано підлогу у школі в Тростянці. На дитячих святах, випускних балах він завжди з подарунками. За його підтримки зводиться сучасний спортивний майданчик у смт Тростянець, а в с. Летківка проходить відновлення спортивних споруд.

        Геннадій Мазур також виступив за вдосконалення «Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури й духовного відродження у Вінницькій області на 2013 – 2017 роки». Його особистий внесок - реставрація церкви св. Димитра із 250-річною історією у с. Гордіївка.

       - Обираючи депутатів до рад, люди чекають не красивих фраз із трибуни, а щоденної копіткої праці, - вважає Геннадій Мазур. -  При цьому не можна випускати з поля зору проблеми простих людей і  найменших громад, якими б вони локальними не здавалися на обласному рівні. Бо це чиясь доля і життєва перспектива. Якщо депутат бачить проблему в такому ключі – тільки тоді є сенс у його перебуванні в обласній Раді.

Проект «Громада для міста» розпочато у травні 2016 року громадською організацією «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями опорно-рухового апарату «СПІНОЗА». Упродовж восьми місяців вінничани знайомитимуться із історіями про кращі практики співпраці місцевих рад з меценатами, бізнесменами і депутатами усіх рівнів. А саме із тими, які вилились у речі матеріальні, що слугуватимуть населенню міст і містечок не одне покоління: благоустрій населених пунктів, облаштування об’єктів інфраструктурних та мистецьких, меценатську підтримку бюджетної сфери.

Про добрі справи обранців виборці-вінничани дізнаватимуться з публікацій у ЗМІ, а також на фотовиставці, яка щомісяця оновлюватиметься в експозиції у вікнах адмінбудинку за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 72.

Довідка. Громадська організація «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями опорно-рухового апарату «СПІНОЗА» зареєстрована 2 листопада 2015 року. Метою організації є здійснення та захист прав і свобод, задоволення законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів молодих журналістів, фрілансерів, а також дорослих з інвалідністю і тих, хто має порушення функцій опорно-рухового апарату шляхом створення для них умов повноцінної самореалізації, що буде сприяти підвищенню рівня соціальної адаптованості цих категорій молоді та дорослих у суспільстві, їх оздоровленню та, як наслідок, творчому довголіттю.

Повернутись Створено: 16 червня 2016 року, 16:00
Оновлено: 16 червня 2016 року, 14:09
Переглядів: 1209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація