5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: «Підтримка громад – пріоритет бюджетної комісії» Роздрукувати

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур провів робочу групу з заступником голови Барської райдержадміністрації Миколою Мандрикою та Головою правління ПрАТ «Барський машзавод» Іллею  Луком щодо реалізації низки проєктів на території Барського району. Зокрема, будівництва сортувальної лінії.

  • На жаль сьогодні проєкти в цьому напрямі призупинені, проте ми повинні реанімувати програму охорони навколишнього середовища. Зокрема, реалізації заходів щодо поводження з твердими побутовими відходами, адже за цей період спостерігається зниження рівня активності щодо будівництва сортувальних ліній, а особливо площадок чи встановлення контейнерів. Це є загрозою для навкошнього середовища та розвитку громад, – зазначив Геннадій Мазур.  

Також розглядалося питання щодо забезпечення ефективності виробництва, транспортування теплової електроенергії для Барської центральної районної лікарні, а також тарифної політики.

  • В цьому  питанні знайдено порозуміння між сторонами,  тому обласною Радою буде здійснюватися допомога та будь-яке сприяння аби реалізувати низку проєктів для Барського району, – сказав Геннадій Мазур.  

 

 

 

Повернутись Створено: 28 квітня 2020 року, 15:27 Переглядів: 288

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація