5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: «Працюю задля того, щоб люди мали достойне життя» Роздрукувати

Про діяльність депутата обласної Ради Геннадія Мазура розповіли очільники громад де він неодноразово допомагав у вирішенні низки нагальних проблем. Зокрема, Глибочанська сільська голова Валентина Горбань розповіла, що в минулому році депутат посприяв у асфальтуванні 800 метрів центральної дороги у центрі Глибочка, а цьогоріч в перспективі прокласти через центр села ще 400 метрів. Тростянчицький сільський голова Петро Будянський розповів, що завдяки сприянню депутат у школу придбано шкільні дошки для учнів початкових класів та збудовано сучасні внутрішні вбиральні, адже парадоксально - до минулого року це був чи не єдиний заклад в районі, де не було туалетів всередині приміщення. Для народного ансамблю «Надбужанка» придбав 20 пар сценічних чобітків.

  • Окрім цього, замовлено проєкт на поточний середній ремонт центральної вулиці до виїзду на гордіївське перехрестя; виготовлено проєкт на ремонт дороги загального користування державного значення Т-02-22 від гордіївського перехрестя до кордону з Бершадським районом, – зазначив сільський голова Тростянчика.

За участі Геннадія Мазура у Гордіївській територіальній громаді здійсненопоточний середній ремонт дороги загального користування місцевого значення через Гордіївку до перехрестя на Бершадь і вже замовлено проєктно-кошторисну документацію на такі ж роботи від сільського кладовища до дороги, що веде з Тростянця до Ладижина. Про це розповів гордіївський сільський голова Володимир Штефанюк.

  • Придбано сміттєвоза, який збиратиме тверді побутові відходи на території трьох громад: нашої, Глибочанської та Тростянчицької, також куплено сміттєві баки, – каже пан Володимир.

В Ободівській спеціальній школі-інтернат замінено 40 старих дерев’яних вікон на пластикові енергозберігаючі, у нинішньому році планується заміна ще 25-ти віконних блоків, ремонт системи водопостачання та опалювальної системи. Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк зазначає, що ці роботи здійснюються завдяки небайдужості Геннадія Федоровича. Також збудовано сучасний спортивний майданчик багатофункціонального використання, реалізовано проєкт придбання спортінвентарю в спортивну школу.

  • За сприяння Геннадія Мазура цьогоріч має надійти 1 мільйон 300 тисяч гривень з Фонду державного регіонального розвитку на завершення реконструкції будиночків в оздоровчому закладі «Подільська казка». Всього їх буде – 29. В подальшому фінансування робіт відбуватиметься саме через фонд, – розповідає Костянтин Ременюк.

Окрім цього, придбано сценічні костюми в Ободівський та Бережанський будинки культури; в плані екології – придбано 128 контейнерів для твердих побутових відходів на сім територіальних громад Тростянецького району та п’ять – Чечельницького; стосовно охорони здоров’я – в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в європейському стилі відремонтовано дві кімнати, в тому числі матері й дитини, й вирішено питання, яке тривалий час не вирішувалося, щодо капітального ремонту приміщення амбулаторії. Вже виділено кошти- 1 мільйон 368 тисяч гривень на перекриття даху, утеплення стін, ремонт системи водопостачання та водовідведення. Розпочався ремонт дороги від Бережанки через Ободівку до межі з Бершадським районом.

В  Торканівку депутат придбав шкільні дошки й встановив нові двері у приміщенні сільської ради, а ще допоміг в проведенні потужнішого Інтернету в село; для Цибулівської  школи  привіз три дошки. У Верхівці реалізовується проєкт щодо будівництва майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів та освітлення в школі, а в Новій Ободівці – придбання сміттєвоза та сміттєвих баків, у два дитячі садки – ноутбуки, карнавальний одяг тощо.

Під час карантину депутат придбав сім тисяч медичних масок та передав їх безкоштовно в населені пункти Тростянецького району. Окрім цього, безкоштовно  у Тростянецький Центр первинної медико-санітарної допомоги передав 750 штук нітрилових рукавичок, десять захисних щитків та стільки ж багаторазових захисних комбінезонів. У центральну районну лікарню привіз 750 рукавичок, 600 захисних медичних масок, 23 багаторазові захисні костюми для реанімаційного відділення та перерахував 20 тисяч гривень матеріальної допомоги на лікувальний заклад.

 

Повернутись Створено: 30 квітня 2020 року, 13:32 Переглядів: 526

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація