21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Геннадій Мазур: «Проблеми села - в центрі уваги» Роздрукувати

Минулого тижня депутат обласної ради, заступник голови фракції «Батьківщина» у Вінницькій обласній раді Геннадій Мазур побував у черговий раз на своєму виборчому окрузі, зокрема, селах  Демидівка, Глибочок, Тростянчик та своїй рідній Гордіївці. Він зустрівся із сільськими головами, поспілкувався із  жителями сіл, вислухав їхні проблеми,  прохання та пропозиції. А проблем,  до  вирішення яких роками не доходили руки,  більш ніж достатньо. Одна з них - забезпечення   населення питною водою. Незаперечний факт, що  вода в сільських криницях не завжди відповідає    санітарним вимогам і тому на перший план виходить саме робота водогонів. На жаль, у цьому питанні теж чимало  актуальних моментів,  що негативно позначаються на якості водопостачання. На теренах району розпочато роботу по інвентаризації сільських водогонів. Проводить її «Вінницяводоканал», з таким розрахунком, щоб організувати  належне обслуговування водогонів. І в цій роботі активно сприяє депутат обласної ради Геннадій Мазур.

Давно всім відома ситуація  з будівництвом водогону в Летківській сільській громадян Частина його під’єднана до джерела водопостачання, а частина - залишилась без нього. І нині стоїть завдання вирішити  цю проблему.

Депутат обласної ради  Геннадій Мазур пообіцяв допомогти, аби водогін повноцінно запрацював у селі і всі заклади соціальної сфери та населення мали якісне водопостачання. Також виділив 26 тисяч гривень на  проведення ремонтних робіт на  стадіоні, де  необхідно полагодити дах на приміщенні роздягальні.  Не залишився байдужим Геннадій Федорович до долі  Іллюші Пилькіна, якому потрібне довготривале і дороговартісне лікування. Він відразу  допоміг у лікуванні, щиро бажаючи Іллюші швидкого одужання.

На зустрічі з депутатом чимало проблем підняли й жителі села Демидівка. Поспілкуватися із своїм обранцем прийшли члени релігійної общини, працівники дитячого садка, школи та інших закладів. Обговорювалось  як вирішити питання ремонту церкви, заміни  опалювальних котлів у школі, ремонту дороги, водогону та ін..   І в усіх цих  питаннях Геннадій Федорович пообіцяв допомогти. А його слова ніколи не  розходяться з ділом.

Це єдиний депутат, котрий реально допомагає нам, - розповідає Демидівський сільський голова Любов Марущак. - Якщо пообіцяв,- відразу робить, не відкладаючи. Ось нещодавно    придбав  прожектори в шкільний спортивний зал. Діти дуже задоволені, бо справді стало дуже гарно їм   тут займатись спортом. Найголовніше, що свою допомогу Геннадій Федорович пропонує просто, коли це необхідно, а не до виборів.

 Саме так сталось, коли завітав до сільського ФАПу. Побачивши, що при вході до нього потрібен ремонт, відразу виділив кошти на придбання   тротуарної плитки та будівельних матеріалів для її укладання. І вже тут тривають роботи.  Також  подбав про виділення коштів на придбання 2  машин асфальту для ремонту дороги.

В його планах ще багато справ, тому що твердо переконаний, що в селі люди мають жити також в комфортних умовах та мати все необхідне для нормального життя. Тож невтомно  працює над вирішенням сільських проблем.

Повернутись Створено: 24 лютого 2016 року, 15:05 Переглядів: 1187

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація