03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: «Проблеми села - в центрі уваги» Роздрукувати

Минулого тижня депутат обласної ради, заступник голови фракції «Батьківщина» у Вінницькій обласній раді Геннадій Мазур побував у черговий раз на своєму виборчому окрузі, зокрема, селах  Демидівка, Глибочок, Тростянчик та своїй рідній Гордіївці. Він зустрівся із сільськими головами, поспілкувався із  жителями сіл, вислухав їхні проблеми,  прохання та пропозиції. А проблем,  до  вирішення яких роками не доходили руки,  більш ніж достатньо. Одна з них - забезпечення   населення питною водою. Незаперечний факт, що  вода в сільських криницях не завжди відповідає    санітарним вимогам і тому на перший план виходить саме робота водогонів. На жаль, у цьому питанні теж чимало  актуальних моментів,  що негативно позначаються на якості водопостачання. На теренах району розпочато роботу по інвентаризації сільських водогонів. Проводить її «Вінницяводоканал», з таким розрахунком, щоб організувати  належне обслуговування водогонів. І в цій роботі активно сприяє депутат обласної ради Геннадій Мазур.

Давно всім відома ситуація  з будівництвом водогону в Летківській сільській громадян Частина його під’єднана до джерела водопостачання, а частина - залишилась без нього. І нині стоїть завдання вирішити  цю проблему.

Депутат обласної ради  Геннадій Мазур пообіцяв допомогти, аби водогін повноцінно запрацював у селі і всі заклади соціальної сфери та населення мали якісне водопостачання. Також виділив 26 тисяч гривень на  проведення ремонтних робіт на  стадіоні, де  необхідно полагодити дах на приміщенні роздягальні.  Не залишився байдужим Геннадій Федорович до долі  Іллюші Пилькіна, якому потрібне довготривале і дороговартісне лікування. Він відразу  допоміг у лікуванні, щиро бажаючи Іллюші швидкого одужання.

На зустрічі з депутатом чимало проблем підняли й жителі села Демидівка. Поспілкуватися із своїм обранцем прийшли члени релігійної общини, працівники дитячого садка, школи та інших закладів. Обговорювалось  як вирішити питання ремонту церкви, заміни  опалювальних котлів у школі, ремонту дороги, водогону та ін..   І в усіх цих  питаннях Геннадій Федорович пообіцяв допомогти. А його слова ніколи не  розходяться з ділом.

Це єдиний депутат, котрий реально допомагає нам, - розповідає Демидівський сільський голова Любов Марущак. - Якщо пообіцяв,- відразу робить, не відкладаючи. Ось нещодавно    придбав  прожектори в шкільний спортивний зал. Діти дуже задоволені, бо справді стало дуже гарно їм   тут займатись спортом. Найголовніше, що свою допомогу Геннадій Федорович пропонує просто, коли це необхідно, а не до виборів.

 Саме так сталось, коли завітав до сільського ФАПу. Побачивши, що при вході до нього потрібен ремонт, відразу виділив кошти на придбання   тротуарної плитки та будівельних матеріалів для її укладання. І вже тут тривають роботи.  Також  подбав про виділення коштів на придбання 2  машин асфальту для ремонту дороги.

В його планах ще багато справ, тому що твердо переконаний, що в селі люди мають жити також в комфортних умовах та мати все необхідне для нормального життя. Тож невтомно  працює над вирішенням сільських проблем.

Повернутись Створено: 24 лютого 2016 року, 15:05 Переглядів: 1271

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація