Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Геннадій Мазур провів день депутата на своєму окрузі Роздрукувати

Минулого тижня депутати обласної Ради працювали на своїх виборчих округах. Зокрема, Геннадій Мазур відвідав Глибочанську, Цибулівську та Ободівську громади Тростянецького району.

24 травня у Глибочанській школі відбулося свято «Прощавай, початкова школа». Разом із сільським головою Валентиною Горбань та заступником голови районної ради Іваном Повидалом депутат обласної Ради Геннадій Мазур привітав випускників.

– Учні четвертого класу розкрили свої творчі здібності. Програма – цікава та захоплююча. Діти читали вірші, зворушливо лунали пісні. Відчувалася підтримка батьків. Свято вийшло веселим та життєрадісним, – поділився враженнями Геннадій Мазур.

Ознайомившись з потребами школи, Геннадій Мазур подарував Глибочанській школі обладнання для освітлення учнівської їдальні. За словами депутата, це сучасні економні та екологічні освітлювальні прилади.

Також цього дня депутат взяв участь у святі «Прощання з Букварем» в Цибулівській школі Тростянецького району.

– Діти виразно читали вірші, співали пісні, відгадували загадки, брали участь у веселих конкурсах та іграх, – повідомив Геннадій Мазур. – Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою вчителькою, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

Для цибулівських школярів Геннадій Мазур підготував у подарунок набори для творчості.

В селі Ободівці Тростянецького району будують універсальний спортивний майданчик. Геннадій Мазур проінспектував хід виконання робіт підрядником, які днями мають завершитись, каже депутат. Адже 1 червня, у Міжнародний День захисту дітей, відбудеться відкриття цього спортивного осередку.

Зазначимо, згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» статті 49 п.2 депутат представляє інтереси всієї територіальної громади, має всю повноту прав, що забезпечують його активну участь у діяльності ради та утворюваних нею органів, несе обов'язки перед виборцями, радою та її органами, виконує їхні доручення.

Також відповідно до регламенту Вінницької обласної Ради 7 скликання статті 24 п.11 для роботи депутатів Ради у виборчих округах встановлюється Єдиний день депутата – четвертий четвер кожного місяця.

Повернутись Створено: 27 травня 2019 року, 12:23 Переглядів: 464

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація