26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Мазур провів день депутата на своєму окрузі Роздрукувати

Минулого тижня депутати обласної Ради працювали на своїх виборчих округах. Зокрема, Геннадій Мазур відвідав Глибочанську, Цибулівську та Ободівську громади Тростянецького району.

24 травня у Глибочанській школі відбулося свято «Прощавай, початкова школа». Разом із сільським головою Валентиною Горбань та заступником голови районної ради Іваном Повидалом депутат обласної Ради Геннадій Мазур привітав випускників.

– Учні четвертого класу розкрили свої творчі здібності. Програма – цікава та захоплююча. Діти читали вірші, зворушливо лунали пісні. Відчувалася підтримка батьків. Свято вийшло веселим та життєрадісним, – поділився враженнями Геннадій Мазур.

Ознайомившись з потребами школи, Геннадій Мазур подарував Глибочанській школі обладнання для освітлення учнівської їдальні. За словами депутата, це сучасні економні та екологічні освітлювальні прилади.

Також цього дня депутат взяв участь у святі «Прощання з Букварем» в Цибулівській школі Тростянецького району.

– Діти виразно читали вірші, співали пісні, відгадували загадки, брали участь у веселих конкурсах та іграх, – повідомив Геннадій Мазур. – Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою вчителькою, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

Для цибулівських школярів Геннадій Мазур підготував у подарунок набори для творчості.

В селі Ободівці Тростянецького району будують універсальний спортивний майданчик. Геннадій Мазур проінспектував хід виконання робіт підрядником, які днями мають завершитись, каже депутат. Адже 1 червня, у Міжнародний День захисту дітей, відбудеться відкриття цього спортивного осередку.

Зазначимо, згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» статті 49 п.2 депутат представляє інтереси всієї територіальної громади, має всю повноту прав, що забезпечують його активну участь у діяльності ради та утворюваних нею органів, несе обов'язки перед виборцями, радою та її органами, виконує їхні доручення.

Також відповідно до регламенту Вінницької обласної Ради 7 скликання статті 24 п.11 для роботи депутатів Ради у виборчих округах встановлюється Єдиний день депутата – четвертий четвер кожного місяця.

Повернутись Створено: 27 травня 2019 року, 12:23 Переглядів: 408

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація