5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: «Прозорість бюджетного процесу – ознака демократичного розвитку» Роздрукувати

Геннадій Мазур провів зустріч з регіональним представником моніторингової мережі Dozorro у Вінницькій області, головою правління ГО «Філософія серця» Юлією Григою  за участі директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Миколи Ткачука та генерального директора КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерія Довбанюка.

Обговорили особливості роботи системи Dozorro у Вінницькій області, що дозволяє постачальникам, замовникам та контролюючим органам системи публічних закупівель проводити моніторинг та забезпечувати контроль тендерів.

– Сьогодні варто удосконалити систему допорогових публічних закупівель бюджетними установами, в тому числі доопрацювати нормативну та інформаційну базу для органів влади, комунальних закладів, установ та організацій. Варто звернути увагу на ефективність, прозорість та економічність при використанні бюджетних коштів, – зазначив Геннадій Федорович.

Також він сказав, що прозорість бюджету дозволяє громадськості, й особливо її соціально активній частині, яка представляє інтереси різних верств населення, мати уяву про складність та альтернативи бюджетних рішень і впливати на органи влади, активно захищаючи свої громадянські права.

– Відкритість бюджету та бюджетного процесу є однією із фундаментальних умов функціонування демократичного суспільства, – каже Геннадій Мазур.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради завжди працює відкрито та готова до співпраці з громадськими активістами задля налагодження комунікації та прозорості роботи, в тому числі з метою ефективного та доцільного використання обласного бюджету.

 

Повернутись Створено: 20 листопада 2019 року, 17:25 Переглядів: 634

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація