Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Геннадій Мазур: «Реакція на виникнення надзвичайних ситуацій в області має бути миттєвою» Роздрукувати

Сьогодні, 11 липня, під головуванням депутата обласної Ради Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. На захід були запрошені заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко, директорка Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій області Андрій Маркевич, представники КП «Вінницяоблтеплоенерго», а також представники Управління спільної комунальної власності територіальних громад області й комунальних установ.

Головний акцент на засіданні комісії було приділено питанню надзвичайних ситуацій, що виникли внаслідок погодних умов у населених пунктах області.

– Реакція на виникнення надзвичайних ситуацій в області має бути миттєвою, – зазначив голова постійної комісії Геннадій Мазур. – Громадяни не повинні довго чекати, а владі необхідно якомога швидше сприяти мінімізації наслідків негоди. Саме тому, зокрема за участі постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, в області заздалегідь було створено резервний фонд. Наразі ми можемо надати постраждалим необхідні матеріали для відновлення будівель після пошкоджень негодою.

Наталя Заболотна поінформувала присутніх щодо здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських, внутрішньообласних маршрутах загального користування. Під час обговорення членами комісії та присутніми визначено, що це питання потребує удосконалення за участі усіх сторін з метою унеможливлення виникнення ситуацій щодо нераціонального та неефективного використання чи розподілу коштів.

Геннадій Мазур підкреслив на важливості більш детального розгляду питання компенсаційних виплат на наступних зустрічах та зазначив:

– Ми будемо приділяти цьому питанню максимум уваги. Спільно зі структурними підрозділами облдержадміністрації та зацікавленими сторонами ми готові удосконалювати діючі положення задля забезпечення соціальних стандартів тих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд.

Постійною комісією також було одноголосно підтримано ініціативу голови постійної комісії Геннадія Мазура щодо проєкту рішення «Про звернення депутатів обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України та Міністерства інфраструктури України щодо катастрофічного стану автодороги Т-02-02 «Могилів–Подільський–Ямпіль–Бершадь–Умань». Особливо небезпечна ситуація склалась у Тростянецькому районі, де пересування автотранспортом ускладнене та несе небезпеку для життя та здоров’я учасників дорожнього руху.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський поінформував щодо розпорядження голови ОДА «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік». За його словами, ці зміни стосуються перерозподілу коштів обласного бюджету між головними розпорядниками.

Відповідно до порядку денного комісією також було розглянуто низку інших питань, зокрема, певні проєкти рішень та листи комунальних підприємств і установ.

Повернутись Створено: 11 липня 2019 року, 14:33 Переглядів: 694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація