23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Мазур: “Робота комунальних підприємств повинна бути прибутковою” Роздрукувати

У 2015 році комунальні підприємства Вінницької області отримали дохід на суму 461,1 млн.грн. Найбільші обсяги доходів отримали КП “Вінницяоблводоканал” – 190 млн.грн, КП “Вінницяоблтеплоенерго” – 100,1 млн.грн, ВОКСЛП “Віноблагроліс” разом із дочірніми підприємствами – 70,3 млн.грн.

Загальний обсяг витрат комунальних підприємств у 2015 році становив 443,05 млн.грн.

При цьому, середній рівень заробітної плати на комунальних підприємствах області складає 3185 грн. Найвищий рівень оплати зафіксовано на підприємствах БТІ – 3671 грн.

Комунальними підприємствами протягом 2015 року сплачено 7,3 млн.грн податку на прибуток.

Голова бюджетної комісії обласної Ради Геннадій Мазур відзначив, що поряд із виконанням низки соціальних функцій, які покладені на комунальні підприємства, останні повинні забезпечувати прибутковий рівень діяльності та виступати одним із джерел наповнення обласного бюджету.

Одночасно, голова комісії наголосив, що обласна влада підтримує та готова сприяти розвитку комунальних підприємств, зокрема, і через їх фінансову підтримку із обласного бюджету. Наприклад, у 2015 році 5 комунальних підприємств залучали бюджетні кошти на виконання своїх статутних завдань, в рамках виконання обласних програм або в рамках відшкодування різниці в тарифах. Загальний обсяг такої підтримки склав 10,7 млн.грн. 

Повернутись Створено: 21 квітня 2016 року, 12:29 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація