23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Мазур: «Розмови про необхідність продажу землі - лише маніпуляції» Роздрукувати

1 січня 2017 року мав закінчитися мораторій на продаж землі. Депутат обласної Ради Геннадій Мазур наголошує, що за нинішніх обставин небезпечно запроваджувати функціонування повноцінного ринку землі в Україні, адже для цього не сформовано ні правових, ні організаційних, ні економічних передумов.

– До недавніх пір було невідомо, за якими правилами здійснюватиметься відчуження земель, – наголосив голова бюджетної комісії. - Були відсутні правові механізми захисту дрібних землевласників. Як і раніше, законодавчо не встановлено чітких, прозорих та економічно вигідних для держави і вітчизняного села умов обігу земель сільськогосподарського призначення.

Геннадій Мазур переконаний, що вільний обіг земель сільгосппризначення міг призвести до аграрного рабства, адже на ринку землі збагатяться лише представники великого капіталу. Натомість, сільське населення, за безцінь позбавлене земельних ділянок – єдиного джерела виживання, буде лише біднішати.

Окрім того, на переконання депутата, продаж землі неможливий, оскільки сьогодні земля є гарантом продовольчої безпеки країни та залишається ледве не останнім вітчизняним ліквідним ресурсом у держави. А тому відміна у таких умовах мораторію у жодному разі не відповідатиме національним інтересам держави.

– Земля – це не просто власність, а стратегічна власність українського народу, – зауважив Геннадій Федорович. - А розмови влади про те, що продаж сільськогосподарської землі дозволить залучити мільярдні інвестиції - лише маніпуляції.

Завдяки позиції та ініціативі фракції «Батьківщина» у Верховній Раді прийняли законопроект №5123 «Про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо захисту національних інтересів України, продовольчої безпеки держави та прав землевласників», таким чином, продовживши мараторій на продаж землі ще на 5 років.

– Законопроект №5123 має на меті захистити національні інтереси України, продовольчу безпеку держави і права громадян та юридичних осіб – власників земельних ділянок, – наголосив Геннадій Мазур. – Цей  проект пропонує продовжити заборону на продаж землі на 5 років, а також за потреби власника передбачити можливість викупу земельних ділянок державою в особі уповноваженого Кабінетом Міністрів України органу. Тільки спеціальний державний земельний банк може викупляти землю у селян, з метою подальшої її здачі в оренду виробникам сільськогосподарської продукції. Ми не допустимо продажу землі олігархам за безцінь і подальшого зубожіння українського селянства.

Повернутись Створено: 22 лютого 2017 року, 16:01 Переглядів: 704

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація